bugün

Bugünkü terapide bir "çökkünlük" dönemine girmiş olduğumu öğrendim. Halsizliğim, intihar düşüncelerim falan bu sebeptenmiş. Doktorum böyle şeyler düşündüğümde kendisini haberdar etmem gerektiğini söyledi. Adam çok haklı tabiki yaptığı işin karşılığını almak istiyor. Yalnız işte insan ölmek istediği zaman kimselere bildirmek istemiyor ki. Çok farklı düşüncelerle boğuşuyorsunuz.
terapi ne la psikolog kast ediliyorsa sadece ritalin kapmak için gidiyorum. onda da rol kesiyorum aq.
öncelikle psikologlar ilaç yazmaz, psikiyatrlar yazar. psikologlar hekim değildir. yani eğer ritalin kapmaya psikologa gidiyorsanız orada bir sakatlık vardır. tabii terapiden kastın psikoterapi olduğunu var sayıyorum.

sonralıkla bu benim. sorularınızı alabilirim sayın yuzırlar.
bir zamanlar ben (bkz: yukseleni terazi).
psikiyatrım ile iki sevgili gibi tartışıp yollarımızı ayırdıktan sonra bir daha terapi işine girmedim. dinlemiyordu beni, aynı sevgilim gibi.
Ben de gittim bir süre. 7 ay kadar.

bana ona zaman ayırmadığım için sitem etti, ben de ona travmalarımın sebeplerini öğrenmemin bana iyi gelmediğini söyleyince ara verdik ilişkimize.
Ben de gidiyorum ameliyatım sebebiyle uzun ara vermek zorunda kaldım.
terapiye giden sözlük yazarlarına sagopa'dan terapi isimli parçayı armağan ediyorum.

https://www.youtube.com/watch?v=G0s6xZo_EKI
Maalesef aşırı cimri bir insan olduğum için terapiye para veremiyorum. Ama son derece önemli ve bu konuda cimrilik yapılmaması gerektiğini de biliyorum. Bu konuyu açmam için de bir terapiye ihtiyaç duyduğumun farkındayım. Fakat terapiye para veremediğim için başa dönüyorum. işte böyle bir hastalık - semptom ilişkisi shdjd
meme terapisini tavsiye ederim.
kocaman bir memeyi emmek kadar insani sakinlestiren hicbirsey yok.
Terapiye verdiğim para sinirimi bozduğu için, terapinin bir faydası olmuyor.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.