bugün

yıllar önce thy de hostes bir kız arkadaşım vardı esmer hoş bir kız boylu poslu ancak ve ancak yazın öyle bir ter kokuyordu ki yanında sigara yakmaya korkuyordum infilak edip birlikte arşa yükseleceğiz diye...

velhasıl kelam biz ki kimi zaman midesiz erkekleri bile bu kadar tiksindirebiliyorsa bir kadını tahrik edebileceği ihtimali neredeyse yok.
O kadar tipsizim ki sanırım ter kokumla tahrik edebilirim.bir de öyle denemek lazım. Önümüzdeki 6 ay boyunca banyo-duş yok...kahrolsun sabun, kahrolsun şampuan...
doğrudur, inanır mısınız bayılıyorlar..
o öyle bir şey değil olm "ter kokusu karıyı kızı hasta ediyor, uvvvvvvv" diye at gibi koka koka gezmeyin, duş alın amk.

1 haftalık terin kokusu kusturur, kimseyi tahrik etmez.
Çok komik bir iddiadır. Neden yalnızsın bak şimdi anlaşıldı. Kaçın öfff kokuyor buralar.
Gerçek olsaydı, ben spor salonundan hergün koluma başka kız takardım.
bir türlü anlam verilemeyendir. bu kadınları anlamak gerçekten güç.
her kadını değil, bazı kadınları tahrik ettiği gerçeğidir. bazı kadınlar bu kokudan tahrik olur ve bazı bilimadamları bunu evrimsel sürece bağlar.
içgüdüsel olarak kadınlarda gerçekleşen tahrik olma durumudur. bakmayın siz o ''deodorant kullanın'' diyenlere, itiraf edin kızlar, hoşunuza gidiyor.
güncel Önemli Başlıklar