bugün

Muhtemelen Bak işine kardeşim denilecek kadındır. Evet.
Ter kokan kadından daha kötüsü varsa, o da kokusu ağır olan deo ve ter kokan kadındır bence.
Yıl olmuş 2500. Herkesin evinde 24 saat sıcak su var sabun ucuz şampuan ucuz ter kokmak nedir? Şeker hastaları hem çok terliyor hem çok ilaç içiyor onları anlarım ama onun için de çok baharatlı yemezse roll on kullanırsa zor duruma düşeceğini sanmıyorum.
Bazıları çok güzel geliyor çekici geliyor hormonlar işin içine giriyor olabilir.
Diriyi öldürür.
Ter kokan erkekten zerre farkı yoktur, irite eder.

Özbakım önemlidir azizim, isterse cambridge mezunu bilmem ne profesörü, isterse karun gibi zengin, isterse ağızı açık bırakacak kadar yakışıklı ya da güzel olsun, ter kokuyorsa bitmiştir!
Bizden uzak olsundur, mısır' a sultan olsundur!
Kadını erkeği mi var bu durumun saçma sapan konuşuyorsunuz temiz insan kokmaz bu kadar basit.
Duzenli dus alan, koltukalti killarini kesen ve pamuklu kiyafetler kullanan insanin teri kokmaz. Roll-on veya turevlerine de ihtiyac yoktur.
Yüzde 98 oranla iğrenç ötesidir.

Fakat yüzde 2lik kısma gelince:

Ben mi çok abazayım bilmiyorum ama bazı kızlardan değişik bir ter kokusu geliyor. Hem de çok yoğun. Ve bu koku cidden tahrik edici oluyor. Kız resmen seks kokuyor.

*yada bazen ben iyi değilim...
görsel
Uzamış koltuk altı kılının olaya bombastik etki yaptığı durumdur.
Hormanik dengesi bozulmuş olabilir.
Soymadan,soyulmadan önce kirlerinden arındılıp sevişilmelidir.
cinsiyeti olmayan bir vucut reaksiyonu. bu yapilmazsa vucutta pek cok sey calismayi durdurur.

sorun, bu reaksiyonun salgiladigi kokuyu absorbe etmek. bunun için cesitli onlemleri anlamk, bakimli olmak.

bu kokuya karsi onlem almak insanin (evet, baslikta belirtildigi gibi sadece kadin degil) ozsaygisinin bir yansimasidir. kendine saygisi olmayan yasam formu bunu zaten dikkate almaz.
Deodorant denen şeyin icat edildiğini bilmeyen kadındır.
kokmayanı yoktur. hepsi kokuyor. o nedenle parfüm küpüne düşmüş gibi dolaşıyorlar.

kadınlar parfümle ayakta duruyorlar.
Her şeyden önce kendisine saygısı olmayan kadındır. 2020 yılındayız hala roll on, deodorant, parfüm, gibi icatlardan haberi olmayan ya da insanları rahatsız etmekten beis duymayan kim varsa kadın veyahut erkek farketmez, ülkeden siktirip gitse ülke hiç bir şey kaybetmez
Tarlada ağır işlerde çalışan emekçi kadındır.candır.
O kadar makyaj malzemesi alıp rolon veya deodoranta verecek parası kalmayan naçizane beyin o kokuyu çekmek zorunda değilim.
Çok iticidir. iş yerinde denk geliyorum bazen bunlara. Leeş gibi kokuyorlar, koltukaltlarından salgılanıyor anladığım.

Dikkat etmeli herkes. Evet.
terlemeyen insan değildir ya da trake solunumu yapıyordur.
ben de ter kokan erkeğin amına koyim diyen feministler, bunun kadını erkeği olmaz arkedeşler .s.s diyen meriçler ve öyle karı mı olur amuo goim diyen sözlük cengaverleri..

seviyorum hepinizi.

cidden
Ayrımcılık yok o yüzden kadının da erkeğin de makatına...

Gidin yıkanın aq...
emekçidir.
durum, mekan ve zaman belirtmeden söylenenler üzerinde görüş bildirmek zaman kaybıdır.
Bu tiksinçliğin, kadını, erkeği yoktur.
ikisi de mide bulandırır.

Kaynar su kazanına atılıp, ardından kese atılmalıdır!
Kadın dediğin değil insan dediğin bakımlı olur silkerim sizin ayrımcılığınızı. Ben de leeeşşş gibi kokan erkeklerle aynı otobüse binmek ya da yan yana olmak istemiyorum. Lütfen ter kokmayın parfüm kokun.