bugün

müebbet hapisle cezalandırılmalıdır.
nedense en nefret ettiğim kokudur terlemiş kadın kokusu.. ama hani böyle ağır kadın kokusundan bahsediyorum. yanıkkilotluçorapvari..

ama yarin kokusu hayattaki en güzel kokudur. hele ki terlemişse.. miss miss.
ter kokan kadın da erkek de iğrenç bir şeydir. kimse burnunun direğini göçerten pis bir kokarcadan hoşlanmaz.
en asil duyguların insanıdır. doğaldır bir defa.
tazikli su ile püskürtülmesi gereken kadındır.
(bkz: kokarca)
tezek kokusuna alışmış bünyeler için bir şey ifade etmeyen bu durum büyükşehirlerde yetişenler için birinci derecede önüne geçilmesi gereken durum olarak görülür. büyükşehirde yetişmese dahi bir şekilde kapağı atmış kişilerin çeşitli uyarılar neticesinde önüne geçtiği durumdur ayrıca. büyükşehirlerde de sık sık karşımıza çıkar bu tipler.

(bkz: pis adamın rüyası da pis olur)
ağzı kokan kadından daha hoş gelir bana.
iğrenç ötesi bi durumdur ama ter kokan sevdiceğin ise hiç problem yoktur hatta dünyanın en güzel kokusu bile olabilmektedir.
ter kokan erkeğin dişi versiyonudur sadece.
miyde bulandıran tiksindirici kadındır.
en çekilmeyendir kadın/erkek farketmez her iki tarafıda iten iğrenç bişeydir. kalabalık ortamda sıkça rastlanır.
parfüm yemiş kadınımsı yaratıktan daha dişi kokan kadındır.
ender karşılaşılabilecek kadındır. koku, kadın kokusu gibi filmlerde de değinildiği üzere genelde mis kokar kadınlar.
Otobüste flörtçüleri bile iğrendiren durumdur.
yöntemleri vardır bu hormanel bir sorundur yani elinde değildir insanın terinin kokup kokması ama çareleri vardır.
mesela koltuk altını temiz tutmalıdır,ter önleyici ,deodarant ,losyon filan kullanmalıdır.
yok bunların hiç birini yapmıyor gerekli temizlikleri vs.

o zaman uzak duruları kadındır burun sağlığınız için.
ceset mi taşıdın lan ! sorusunu sordurtur.
acilen hamama götürülmesi gereken kadındır. çamaşır suyuna batırılmış gibi çıkar allahıma. *
ter kokan erkeklere göre daha bi iticidirler sanki. kadınsın lan biraz dikkat et temizliğine güzel kokta mide bulandırma demek gelir içten.

(bkz: ukte servisi)
bir de çok da şişmandırlar.
kadınlıktan soğutur alim allah.
(bkz: mum kokulu kadınlar) *
(bkz: sebahat tuncel ekolü)
mağaralarda bir başına yaşaması gereken kadınlardır.
ille de pahali parfumlerle banyo yapmis olmaniz gerekmez ama yeter ki ter kokmayin sevgili hemcinslerim. Hani ben hemcinsiniz olarak ben tiksiniyorum, takdir edersiniz ki erkekler ne yapsin?
Hani bunu onlemek icin parfumler var, roll-onlar var, deodarantlar var. Var yani bir cok care.
(bkz: sebahat tuncel ekolü)