bugün

emekçi insanlardır ve birkaç bölüme ayrılırlar:

-iş çıkışı ter kokan insanlar: saygı duyulup, heykeli dikilmesi gerekenlerdir.
-iş çıkışı deodarant- ter karışımı kokan insanlar: yozlaşmaya yüz tutan insanlardır.
-seks sonrası ter kokan insanlar: öpülüp, sevilen ve tekrar sevişilmesi gereken insanlardır.
-tuvalet sonrası ter kokan insanlar: zorlanan, acilen sinemaki otuyla tedavi edilmesi gereken insandır.
ter kokmayan insanın yıkanmadan önceki halidir. aynıdır lan, insandır.
iğrenç olan insanlardır.

lan kokunuz ayrı iğrenç koltuk altınızdan sırtınızdan süzülen terler ayrı iğrenç.

hadi erkekleri anlarım zaten pisler ama kızlar size noluyo yahu ne bu pislik.
malum ırkın temsilcisidir..
ter kokmamanın da bir görgü kuralı olduğundan bir haber olan insanlardır. ama tabii bunu direkt bir suçlama olarak söylememek lazım. çünkü bunun farkına varamadan, vücudu ve ten yapısı gereği çok terleyen ve haliyle kokusu da kötü olur. lakin bütün bu durumlar bir bahane değildir elbette ki. temiz olmanın etkileyicilik anlamında da önemli bir kriter olduğunu düşünürsek dikkat etmek gerekir.
Yanına yavaşça ilişip kibar bir şekilde "Sence de artık duşa girmenin zamanı gelmedi mi ulan ayı!? hayvan ölüsü gibi kokuyorsun." demek gereken insandır. Başka türlü anlamazlar.
görsel
duşunu al, deodorantını sık hatta roll-on unu sür, sonrada kalk bir güneş alnında pazara git, tarlaya çık, teslimata git sonra bak gör 2 saat sonra nerenden ter akıyor, kokuyor musun kokmuyor musun?
anasının babasının parası ile klimalı evinde yediği önüne gelen, markete bile arabanın klimasını dipleyerek giden götler bunu ne bilsin.
zannediyor ki ümraniyeden kalkıp maslağa işe gidip tüm gün kan ter içinde çalışan adam kendisi gibi günde 3 defa evine gidip duş alma imkanına sahip ama sırf pis olmayı ter kokmayı sevdiği için gitmiyor.
Hergün duş alması gereken insanlardır. Terin ilacı sudur. Ve ben nedense hiç terlemem.
Orhan baba bile bu dertten muzdarip. (bkz: rexona kullan)
görsel

48 saate kadar ter kokusunu önler. Vallahi çok iyi deodorant.
kişilerin yıkanmayıp vücutlarında biriken asidik sıvının kokuya dönüşmesi durumudur.
Ne kadar komik bu konuyu bile ırka dayatmak gerçekten bazı insanlar cehalet kokuyor keşke ter koksa...
o kişiyi her gün görmek zorundaysan hele.. çık hayatımdan koş yeni hayatlara sakın ha ardına bakma diye yalvartır
Sırf ter kokusunu deneyimlemek isteyen insanların başka insanların özel alanına girmesini izledim lan az önce.
Saygılı olun biraz bi boka dayanamaz hale gelmişsiniz.
Bi dünya dert ile boğuşuyor millet unutmuştur ne bilim acelesi vardır.
Sanki ceza aldın anasını satayım bu adamın ter kokusunu sonsuza kadar çekeceksin diye.
Halbuki iki adım ileri git koku yok ki adamın dibinde ne sikime nefes alıyorsun.
her gün denk geldiğim insanlar. özellikle asansörde 8 kat çıkarken senden önce birisinin ter kokusuna maruz kalmak rahatsız edici. Ama iyi de bu insana nasıl sövelim.

Denk geliyorsun bir kargo teslimatçısı binmiş, adam 4-5 saat güneşin altında yürüyerek dağıtım yapıyor. Terlemesin mi? Senin çalıştığın yerin sipariş ettiği 10-15 tane damacanayı adam tek tek taşıyor, terlemesin mi?
Adam ekmek parası için terliyor, 10 saniye idare edeceğiz.