1. 1.
  terör ve teröristle mücadelede yaş kayısının cırcır etme özelliğinden yararlanmak.
  --spoiler--
  bir süredir çeşitli projelerle silaha gerek olmadan terör sorunu çözmek isteyen hükümet yavaşlayan süreci hızlandırmak için zararsız ve etkin bir yola başvurma kararı aldı. meclisin tatile girmeden onaylaması bekleyen kanuna göre teröristlerin yoğun olduğu düşünülen bölgelere uçaktan yaş malatya kayısı atılacak. dağlarda sürekli soğuk su pınarlarından su içen eşkiyanın yedikleri kayısılarla cırcır olması ve bu yolla ya durduğu yerden hareketsiz kalması ya da izinin sürülmesi hedefleniyor.

  uzun yıllardan beri ülkemizin baş sorunu olan terör belasına hükümetten etkili ve kesin çözüm! ankara’daki kulislerde son günlerde hep bu konuşuluyor. kimse açıktan söylemek istemiyor bu etkin silahı ama vekiller ve üst düzey bürokratların tek konuştuğu konu bu.özel paketlerde hazırlanan yaş kayısı askeri uçaklarla bölgeye atılacak.

  özal’dan miras

  kulislerden alınan bilgilere göre proje ilk olarak malatya’lı özal’ın gündemine gelmiş ama uygulamaya geçememiş. görüşlerine başvurduğumuz istihbaratçı bürokrat tevfik tornacıkaysızade oldukça ümitli konuştu.

  bu işi çözeceğiz artik

  terörle mücadelede her yolu denediklerini bildiren tornacıkaysızade “artık çözüm zamanıdır ve geliştirdiğimiz yöntemle artık sonua ulaşacağız” dedi. projenin ana temasının taze kayısı olduğunu ifade eden tornacıkaysızade şöyle devam etti: büyüklerimiz bize hep yaş malatya kayısısından en fazla 3 adet yememizi ve ardından kesinlikle su içmememizi salık verdiler. aksi takdirde 30 saniye içinde cırcır olmak işten bile değildir. bundan yola çıkarak, teröristleri yerlerinde zarasız olarak ele geçirme projesini hayata geçirdik.  askeri uçaklar atacak

  özel paketlerde, sanki oradan geçen bir köylü unutmuş izlenimi verecek şekilde yaş kayısı paketleri askeri uçaklarla teröristin olduğu bölgelere bırakılacak. zaten aç-bi ilaç gzen teröristler buldukları kayısıları sayısına bakmadan yiyecekler. malatya kayısısı dünyanın en tatlı meyvesi olduğundan susayacaklar ve bir pınardan soğuk su içecekler. 30 saniye içinde etkisini gösterecek olan kayısı onları cırcır yapacak. ya yerlerinde kalıp askerimizin onları yakalamasını bekleyecekler ya da yürüdüklerinde arkalarına bırakacakları izlerden yakalancaklar.

  tatbikati mecliste yapildi

  projenin tatbikatının meclis’te yapıldığını ifade eden tornacıkaysızade, vekilleri tuvaletlere yetişmekte zorlandıklarını bildirerek şöyle devam etti: vekillerimiz de bizzat test etme imkanı buldurlar ve kanunun meclis’ten oy birliği ile geçeceğini tahmin ediyoruz. bu, hükümetin değil türk insanının başarısıdır. aynı uygulamayı gazze’ye gidecek gemilerde de yapıp i̇srail askerini denize dökmeyi planlıyoruz” dedi.

  panzehiri çekirdeği

  tornacıkaysızade, bu etkili silahın panzehirinin içindeki çekirdek yemişi olduğunu ifade ederek, atılan paketlerin yanlışlıkla masum halk tarafından yenilmesi ihtimaline karşı önceden halka kurutulmuş kayısı çekirdekleri dağıtılacağı söyledi.

  http://www.tornavidahaber.com
  --spoiler--
  ... poturgeli tornavida tevfik