1. 1.
    terör elebaşı fethullah gülen'e "muhterem hocaefendi" deyip, zalim esed ile ailece tatil yapan, pkk elelebaşına sayın deyip masaya oturan akp'lilerin düşünmeleri gereken hakikat.

birader ışid'den öso'ya, fetö'den pkk ve pyd'ye kandırılmadık grup bırakmadınız. kemalistler niye kanmıyorlar bunlara, nasıl oluyorda çizgilerini bozmuyorlar?
    14 -4 ... o halde umabilir miyim
  2. 2.
    bizi hiçkimse kandıramadı.
    biz kimse ile aynı menzile yürümedik.
    biz hiçkimseye "ne istediler de vermedik" demedik.
    biz meclis soruşturma önergelerini reddetmedik.

biz hancıyız. bu arkadaşlar kiracı.
    6 -2 ... noxeca
  3. 3.
    hdp'ye oy veren chp'lileri ve birlikte iyi salladık'ı bilmeyen cahil beyanı.
    6 -4 ... seruven44
  4. 4.
    he amk. kapanmasın diye bugün tv ve zaman gazetesinin önünde sabahlayan bendim. mitingte ellerim patlarcasına nazlı ılıcak ve Ahmet Altan'ı alkışlayan bendim. bank asya kapanmasın diye mücadele eden bendim. Selahattin Demirtaş'a özgürlük diye bağıran bendim. ypg terör örgütü değildir diye bağıran bendim. sihalar yasaklansın diyen bendim. biz hapiste yatan PKK lıyı ve dhkp c liyi ziyaret ettik diyen bendim.
    7 -3 ... zall bana hep abi der
  5. 5.
    terorist cenazesine katılan tayyip erdoğan vekilini unutmuş akp'lilerin işkembeden salladıkları konu.

teröristlerin kemalistleri kandıramamaları
    6 -2 ... o halde umabilir miyim
  6. 6.
    Kemalistleri kandırma işi çocuklukta başlıyor.

işte daha çocuk yaşta

bazı konularda sorgulama ve muhakeme yeteneği elinden alınmış

Ve zihni hazır hale getirilmiş bu Kemalistleri

önce bir kısım kemalistler kandırıyor sonrası kucaktan kucağa her önüne gelen kandırıyor, hem öyle bir kandırıyorlar ki bir ömür boyu yalanlar üzerine kurulu zombi gibi narkozun etkisinde gibi bitkisel yaşamda gibi bir hayat. Ve kendilerini kandıranlara da büyük bir hayranlık duyuyorlar. Kendi zihni katillerine hayranlık bu.

Çok büyük bir trajedi gerçekten...

Bu insanlar kandırıldığını da farkedemiyorlar hem de bir ömür boyu

Eğer bunu farkedip narkozun etkisinden kurtulsalar, zihinleri o zombi virüsünü yense bitkisel hayattan kurtulsalar ve gerçekleri farketseler

Eminim kendilerini kandıranlara karşı büyük bir öfke duyarlardı
    3 -4 ... isminiunutanadam
  7. 7.
    ülkenin gerçek vatanseverleri olmalarından kaynaklanan bi olay. keşke yunan kazansaydı diyen çomarlar bu hissi bilmez.
    1 -2 ... diskapininmandali
  8. 8.
    Sebebi belli aslında

Kemalist olarak adlandırılan kesim;

1-) cumhuriyetçi. Haliyle zihniyeti bozuk PKK ile ilgilenmez

2-) laik. Haliyle cemaatler ile ülkeyi sömüren diğer şeyler ile ilgilenmez

3-) genelde kendi halinde yaşayan farklı rant gelirleri olmayan kesimi oluşturuyor. X partisi neden destekledi? Elde ettiği rantlar işte paralar servetler sebebiyle

Yani şu an ülkede zengin kesimi Kemalistler gibi gösteriyorlar ama milyarları olan adamlar bile hep hükümet tarafından. Nasıl Kemalistler zengin Kemalistler şöyle böyle çözmek zor. Kendi halinde yaşayan sıradan vatandaş çoğu ve ortalamaya göre biraz daha akıllı vatandaşlar olabilir

Zaten ortalama zekaya sahip insanlar bile teröristler tarafından kandırılmaz diye düşünüyorum.
    4 -2 ... keyf kahyasi
  9. 9.
    --spoiler--
    he amk. kapanmasın diye bugün tv ve zaman gazetesinin önünde sabahlayan bendim. mitingte ellerim patlarcasına nazlı ılıcak ve ahmet altan'ı alkışlayan bendim. bank asya kapanmasın diye mücadele eden bendim. selahattin demirtaş'a özgürlük diye bağıran bendim. ypg terör örgütü değildir diye bağıran bendim. sihalar yasaklansın diyen bendim. biz hapiste yatan pkk lıyı ve dhkp c liyi ziyaret ettik diyen bendim.
    -spoiler--
    (bkz: y chp seçmenini sosyoşları kemalist sanan çomar)

(bkz: keşke yunan galip gelseydi)
    (bkz: biz türklüğü ayaklar altına aldık)
    (bkz: bu millete koyacağız)
    4 ... ataturkcu 20
  10. 10.
    Kemalistlerin teröristleri kandırma gerçeğidir.
    -1 ... rebel12