1. 1.
    canlı yayında teröristlerle empati kuran, odtü de görevli prof. hüseyin bağcı sözleri.

"öldürülen terörist sayısı verilmesin, tsk insanların psikolojisini bozdu" diye de eklemiş.

ben prof. değilim lakin, kafama takılan bir şey var. 40 yıldır şehid edilen askerimiz, vatandaşımız fasulye tanesi mi idi?

şehidlerimizin sayısı açıklanırken neden böyle bir tepki vermediniz? "terör örgütü insanların psikolojisini bozdu, şehid sayısı açıklanmasın" niye diyemediniz.

afrin'de geberen öğrencilerinize duyduğunuz üzüntü bu şekilde düşünmekten mahrum etmiş sizi anlaşılan! allah sayılarını artırsın ne diyelim.

ayrıca, fasulye orada geberen pisliklerle bir tutulamayacak, onların üzerinden küçümsenemeyecek kadar önemli bir besin kaynağıdır.

insan sağlığına türlü türlü faydası vardır ama, sizin maalesef.

http://www.ensonhaber.com...in-psikojisini-bozdu.html
    13 -2 ... frktmz krds frktmz
  2. 2.
    benim psikolojim yerine geliyor.herkesi kendisi gibi zannediyor it.
    8 ... idrak yollari enfeksiyonu
  3. 3.
    http://pkkningercekyuzu.c...bebek-ve-cocuk-katilidir/

beşikteki bebeğe dahi kurşun sıkacak kadar gözü dönmüş pisliklerle olan mücadelemiz hepsinin kökünü kazıyana kadar devam edecek. pkk, ypg, hdp vs ne kadar farklı adı ve uzantıları olursa olsun bu katilleri ve onların destekçilerini bu dünya üzerinden kazımak dünya döndüğü müddetçe milletimin boynunun borcu olsun.
    3 ... ecinni
  4. 4.
    Ülkemizden acilen siktir edilmesi gereken odtü'lüdür. Içimizdeki terörist sevicilerini temizlemedigimiz müddet terör belasından zor kurtuluruz, ilk önce içimizdeki soysuzları temizleyin.. Ben bunu düşünce özgürlüğü olarak kabul etmiyorum, kimse düşünce özgürlüğü var demesin..
    7 ... woman worshiping the darkness
  5. 5.
    Fasülyeye hakaret eden odtü'lüdür. Nimetle oyun olmaz.
    4 ... bendoktordegilimhekimim
  6. 6.
    içinde odtü geçiyor ya, atlamış hemen ibiş. hüseyin bağcı'yı solcu falan sanıyor. hemen koşmuş mal bulmuş mağribi gibi.
    sizin semirttiklerinizden, zamanında rektör olarak atadıklarınızdan o adam.
    hiç şaşırmadım yaptığı açıklamaya, titri bu çünkü.
    teröristlerde insan fasulye mi onlar diyen odtü lü
    5 -4 ... totonok folmondoko boton gomo
  7. 7.
    içinde odtü geçiyor ya, atlamış hemen diğer ibiş.

bu şahsı kim semirtti, kim besledi benim için önemi yok. ayrıca kim atadı araştırabilir, aslında onun da önemi yok.

neden, "odtü" deyince hemen savunmaya geçiyorsunuz peki? insanların zihnindeki odtü algısını değiştirme, odtü yü vatan sever insanlardan ibaret olarak lanse etme çabanız neden?

ulan bugün bu herifçioğluna hükümet "aklını başına al, ağzından çıkan sözlere dikkat et" dese anında önüne dikilir hükümeti diktatörlükle suçlar, bu herife sahip çıkasrınız siz.

geçin bu teraneleri geçin!

edit: bu herif ister sağcı, isterse solcu olsun. benim için bir anlam ifade etmiyor; tek ilgilendiğim özelliği vatan haini gibi söylemlerde bulunması.
    5 -2 ... frktmz krds frktmz
  8. 8.
    Vatanseverim.
    Bayrağım vatanım için Canımı veririm. Ancak bu olayları magazinel bir hale getirip o kadar terörist öldürüldü bu kadar bizden şehit. Bak kafalarına bomba yağdırıyoruz. O oluyor bu oluyor bunlar ayıp şeyler. Yap operasyonu bitir şerefsizlerin işini. Temizle orayı ver bilançoyu. Galatasaray fb maçı gibi harekat anlatılmaz. Kan leş o şu bu gösterilmez.
    Tv. Ye iki dallama çıkıyor bir de küçük bir kız bize anlık görüntüler veriyor operasyonu değerlendiriyor... bir akrabamın Küçük kızı aaaa insanların başına bomba attılar diye gözlerini kapatarak ürktüğünü gördüm. Bunlara gerek Yok. ilk defa odtü ile aynı düşünüyorum.
    Kahramanlığa gerek Yok.
    Tek kahraman var Aslan gibi mücadele eden er erbaş ve astsubaylarımız gerisi hikaye...
    -1 ... ozan oyunbozan
  9. 9.
    odtü şaşırtmadı.

liberalim. vatanımı seviyorum. milliyetçileri sevmem.

ama sayı verilmesi askeri halkı motive eder. 50 gündür ne yapıyoruz? işte bunu yapıyoruz dedirtir. solculara bakmayın siz, onlar lafa başlasa 'efendim 12 eylül de bok yedirdiler, marksist devrimci şiddet hakkı faşist devletlerin totaliter...'' diye kafa ütülerler terörizmi meşrulaştıracağız diye. dev-sol, dhkp-c, mlkp gibi örgütlere halen terörist diyemeyen birçok sol fraksiyon var. pkk'ya bile.

pkk'lılar insan değildir. falüsye en azından faydalı bir gıda.

şimdi bu odtülü ''ışidliler de insan'' diyebilir mi, ya da solcular. diyemez. terörün nerden geldiği önemli bunlar için. soldan geliyorsa terörist değil devrimci şiddet, özgürlük savaşçısı. sağdan dinden geliyorsa terörist, orospu çocuğu aşağılık katil.
    benim için hepsi terörist orospu aşağılık katil.
    -2 ... gelenek karsiti sekuler hero 2
  10. 10.
    ak parti hükümeti eliyle yıllarca beslenen teröristlerden sadece biri.
    ak parti yandaşı olduğu için hakkında verilen meclis soru önergeleri 2012'den beri reddedilen liboştur.
    chp milletvekili ilhan cihaner ilk olarak 2012'de kendisi hakkında pamukkale üniversitesi rektörlüğü görevini kötüye kullanmaktan soru önergesi vermiş. ancak dosya sümen altı edilmiş.
    https://m.haberler.com/am...a-iddiasi-4203450-haberi/

http://m.haberturk.com/ya...sin-cevaplari-da-bekliyor
    -1 ... fanfan la tulipe