1. 1.
  Hdp'yi terörist olarak nitelendiren bir kısım güruh var. Lakin farkında değiller ki hdp lilerin yüzde 90 ı kendi gibi minsk öküzlerinden daha iyi türkçe konuşuyor.
  4 -9 ... recoptazyik
 2. 2.
  Daha iyi konuşmak her anlamıyla iyi konuşmaktır. Savunduğun ideoloji, hitabet, diksiyon... bunların hepsi geçerlidir. şimdi lider var, lider var. bahçeli mi demirtaş mı iyi konuşuyor haklıyı savunuyor vicdan muhasebesi yapılmalı.
  1 ... recoptazyik
 3. 3.
  Benim bir papağanım var. O da Türkçe konuşuyor. Belli kelimeler de olsa. Ama bu onun bir kuş olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Hdp lilerin kürt ırkçısı, Türk düşmanı olduğu gerçeğini değiştirmediği gibi.
  ... korna kamil
 4. 4.
  karşılaşalım kim daha iyi konuşuyor bakalım.
  ... ugri28
 5. 5.
  (bkz: öldürüyor ama konuşuyor)

  akplilere mal diyorduk hdpliler daha beter noktaya gelmek üzere. Olm iyi kötü bir parça saygınlık elde ettiniz böyle saçmalıklarla kendinizi iyice düşürmeyin.
  ... asuregibisurat
 6. 6.
  Ulan bu güruh daha kendi dilini bile adam akıllı konuşamıyor, kendini ifade edemeyen bir grup minsk öküzü var. En azından bir boku savunmak istiyorsanız kendinizi buradan değiştirebilirsiniz. En azından bekli inandırıcı olabilirsiniz. Ama neymiş, vatan millet sakaryaymış. Yesinler. Hoşşt havlama faş'it'
  1 -1 ... recoptazyik
 7. 7.
  Terörizmden bahsedenler kendilerine baksınlar. Her gün uludere olsun diyeneler kim? 17000 faili meçhulün hesabını vermesi gerekenler kim? Maraş katliamı, dersim katliamı zilan katliamı ermeni soykırımı ve daha yüzlercesini yapanlar terörist olmuyorda bir ırk ve parti mi terörist oluyor. Düzgün havlayın.
  ... recoptazyik
 8. 8.
  mhp'lilere veyahut milliyetçilere bakın hiç birisi adam akıllı türkçe konuşamıyor hepsinin yarım yamalak diksiyonları var: https://www.youtube.com/watch?v=iZQkwHbTb9Y+
  ... ritmo
 9. 9.
  burdakiler olayi anlamamis ki. selo suan tum siyasetcilerden iyi siyaset yapiyor. dunyada da en iyisidir belki suan. muhalefeti iyi yaptigini kastetmis adam burda. yoksa kimene adamin sivesinden dilinden.
  ... nikolaygulayev
 10. 10.
  (bkz: onlar konuşur ak parti yapar)
  1 ... katmir