1. 1.
  http://www.haber7.com/gun...zarina-beton-dokuldu?wr=1
  linkteki haberde ayrıntısı ile görülen duruma göre demekki gerçekten duyarlı, bu yapılan hainliği içine sindiremeyen, kanına dokunan haysiyetli şerefli insanlar da var bu ülkede ki bu tür bir önlem alınmak istenmiş.

  yadsınamayacak diğer bir duruma göre ise; vatan haini, terörist, pisliklerin üzerine beton dökmek değil tunçtan tabutlar içine de konulsalar hem bu dünyada hemde öte dünyada başına geleceklere bir gram bile engel olunamaz. (bkz: kabir azabı)
  özet olarak; dinime, vatanıma, bayrağıma, milletime, bölünmez bütünlüğüme dil uzatanın dili er yada geç kopacaktır, ahirette de yaptıklarının cezasını daha layıkıyla çekebilmeleri için yaşasın cehennem.
  5 -2 ... cigercik
 2. 2.
  corum alacaya gomseler daha iyiydi.
  -1 ... annesininminikkusu
 3. 3.
  bildiğim kadarıyla rusya'da ölü ele geçirilen cihatçı teröristleri domuz çiftliklerine gömerler. çünkü terörist demek, haklı olup olmaması hiç mühim değil, kendine yapılan bir haksızlığı başkalarından çıkarmaktır. bu çeçenler için rusya'nın milletlerine veya dinlerine yaptığı zulmü gidip metrodaki ruslardan çıkartmasıdır. bu kürt terörist için devletin kendilerine yaptığı sözde haksızlıkları avm'de alışveriş yapan adamdan çıkartmasıdır. bu sosyalsit terörist için berkin elvan diye minik bir gangsterin ölümünü masum ve savunmasız bir adamdan sormaktır.

  özetle terörist demek insan demek değildir, aksine insanlık düşmanıdır.

  ne insanı, ben sosyalist bir orospu çocuğu görüyorum insan değil. fenotip olarak insan diye insan diyemeyiz.
  4 -1 ... gaspirali