bugün

sebebini cozemeyenler icin, su sekilde aciklanabilecek eylemdir:

Sen adamlarin gittigi her herde, istiklal marsi biter bitmez hincla adamlara ana avrat sover, hareket ceker, asagilarsan, gun gelir adamlar da o marsi isliklar arkadasim. orada isliklayanlar, mehmet akif'i degil, bu marsi kendi irkciliklarinin bayragi yapanlari islikliyor.
kimilerine göre takım sevgisi ve ülkelerine olan bağlarına laf atılması sonucu yapılan eylemdir. görüntülerin lig tv den verildiğinide varsayarsak büyük bir terbiyesizliktir.
marşsız , vatansız , bayraksız ve bu değerlere tarih boyu sahip olamamış sürünün şanlı milletimizin kutsal değerlerine yaptığı saldırıdır.
tepki gösterdiklerini sanan bir gurup şuğursuzun kendilerinin tepki çektiklerinin farkında olmadığından öte gelir.
arkadaşım sen hangi topraklarda yaşıyosun? o topraklarda hangi hukuk geçerli? peki hukuk ne diyor? istiklal marşı ulusal marştır diyor değil mi. o zaman susacaksın, saygı göstereceksin.
yapılacak en adi harekettir, kötü niyetler ortaya koyulmuştur.
Toplanıp imha edilmeleri gerekir.
vatan haini veled-i zina olanların yaptığı eylemdir.
Sen adamlarin gittigi her herde, istiklal marsi biter bitmez hincla adamlara ana avrat sover, hareket ceker, asagilarsan, gun gelir adamlar da o marsi isliklar arkadasim. orada isliklayanlar, mehmet akif'i degil, bu marsi kendi irkciliklarinin bayragi yapanlari islikliyor.
(bkz: tepki göstermek için istiklal marşı nı ıslıklamak)
o.çocukluğunun daniskasıdır.

sebep ne olursa olsun, bir ülkenin istiklal marşı ıs-lık-lan-maz. ıslıklarsan hiçbir haklılığın kalmaz. sen kimsin ki türkiye cumhuriyeti'nin istikal marşı'nı ıslıklıyorsun? sebebin ilk yarıdaki "pkk dışarı" tezahüratı mı, yoksa istiklal marşı mı sana batan? asıl sebep nedir?

ben ikincisi diyorum.

ilk yarıdaki maç sonunda bursa taraftarına kızmıştım. "pkk dışarı" yı diyarbakır taraftarına neden söylediklerini anlayamamıştım. ancak bugün hak verdim. sen pkksın ki istiklal marşıyla alıp veremediğin var. umarım hükmen kaybederler ve umarım ligden düşerler, birdaha da çıkamazlar.
o.çocukluğunun daniskasıdır.

sebep ne olursa olsun, bir ülkenin istiklal marşı ıs-lık-lan-maz. ıslıklarsan hiçbir haklılığın kalmaz. sen kimsin ki türkiye cumhuriyeti'nin istikal marşını ıslıklıyorsun? sebebin ilk yarıdaki "pkk dışarı" tezahüratı mı, yoksa istiklal marşı mı sana batan? asıl sebep nedir?

ben ikincisi diyorum.

ilk yarıdaki maç sonunda bursa taraftarına kızmıştım. "pkk dışarı" yı diyarbakır taraftarına neden söylediklerini anlayamamıştım. ancak bugün hak verdim. sen pkksın ki istiklal marşıyla alıp veremediğin var. umarım hükmen kaybederler ve umarım ligden düşerler, birdaha da çıkamazlar.
milletimiz içerisindeki düşmanları tanımalıdır. bunların bağlılıkları ülkemiz güçten düşene kadardır. türk milletinin yaşam alanı kanını emerek ona saldıran sülüklerden kurtulmalıdır. bunların para teşviki ile komşu topraklardaki kendi yaşam alanlarına gönderilmeleri fikri ciddi olarak düşünülmelidir.
klon başlıkta yazdıklarımı kopyalıyorum:

bu kitle yaptıkları eylemi üstlenememiş, evet biz istiklal marşı'nı ıslıklıyoruz diyememiş, yine her zamanki gibi bin bir çeşit dansözlükle suçu orada olmayanlara atmışlardır.
(bursaspor fanatiklerini ve yaptıklarını savunmuyorum ama bugün yaşanan olaylarda malum kitlenin de yaptıkları gün gibi ortada).
diyarbakır,yani "sözde kürdistan kalesi" denilen topraklarımızın elden gittiğinin açık bir göstergesi olmuştur. yazık size yazık.
en büyük şerefsizliktir.
başka izahı ve yumuşak tabiri yoktur.
adı üstünde " istiklal " marşı o.
ıslıklayanların ağzına birşeyler sokmak lazımdır.
bundan rahatsız olan kişiilerin başka ülkelerin milli marşlarına saygısızlık yapması da ilginçtir tabi.
(bkz: türkiye ermenistan maçları)

(bkz: türkiye yunanistan maçları)
orospu cocukluğudur. tedavisi yoktur. köpekler bile kemek yediği yere pislemez .
eğer hakkını vererek söylenmiyorsa,yanlış okunuyorsa yuhlanır bile.
kendilerini ülkemizin bir parçası olarak görmeyenlerin piyonları da bir güzel kullanarak yaptırdıkları eylemdir.