1. 1.
    olmayan nesil. zamanımızda sınıfta tepegöz bulunurdu fakat kullanılmazdı. okullarda labaratuvar da bulunurdu fakat yükseköğrenime kadar geçirdiğimiz öğrencilik hayatımızda yaptığımız deneyler bir elin parmağını geçmedi.
    5 ... nohut cocuk
  2. 2.
    tepegöz bildiğin tıbbi cihaz gibiydi biyomikroskop gibi . buna alışan hocalar projeksiyondan da aynısını beklerdi eliyle ekranı gösterdiğinde orda da çıkıyo sanmıştı bi hocamız tabi bu 1 kaç saniye sürdüydü.
    3 ... marvolo riddle 2
  3. 3.
    aynı zamanda asetat kağıt almaya ve ödevlendirilmeye ve de sınıfta görsel şölen eşliğinde anlatmaya zorlanmış nesildir.
    7 ... nardaninciler
  4. 4.
    Ben kullanıldığına şahit oldum birkaç defa. Hangi dersteyse artık, ilkokulda öğretmen iç organları yansıtıp göstermişti. Ama evet, çoğu zaman dekordu.
    1 ... yasak merve
  5. 5.
    Ayy gözlerimde hüzünlü birkaç damla yaş..
    çok güzel yıllardı be.
    4 ... haramsavar kadin
  6. 6.
    Bizim nesil. Tepegozdeki asetat kagitlarina asetat kalemleriyle yazi yazat, sunum yapardık. Yoktu bizim zamanimizda PowerPoint falan.
    5 ... kahve seven adam
  7. 7.
    teksir nedir bilirler.
    2 ... rockonbaby
  8. 8.
    Çok çalışınca lambası yanardı. Soğusun diye beklerdik. Şüphesiz balikesirli yaşlandı.
    -1 ... balikesirli
  9. 9.
    Bizim ilk okulda kullanılırdı makinanın o camı merceği çok sıcak olurdu kalemi bile eritirdi bazen.
    ... fyodor paskevich
  10. 10.
    kara murat benim! hayır, benim... benim, benim, benim,benim,benim,benim,benim,benim,benim,benim...
    ... sicilyadabiryer