1. 1.
    olmayan nesil. zamanımızda sınıfta tepegöz bulunurdu fakat kullanılmazdı. okullarda labaratuvar da bulunurdu fakat yükseköğrenime kadar geçirdiğimiz öğrencilik hayatımızda yaptığımız deneyler bir elin parmağını geçmedi.
    6 ... nohut cocuk
  2. 2.
    aynı zamanda asetat kağıt almaya ve ödevlendirilmeye ve de sınıfta görsel şölen eşliğinde anlatmaya zorlanmış nesildir.
    7 ... nardaninciler
  3. 3.
    Ben kullanıldığına şahit oldum birkaç defa. Hangi dersteyse artık, ilkokulda öğretmen iç organları yansıtıp göstermişti. Ama evet, çoğu zaman dekordu.
    1 ... yasak merve
  4. 4.
    Ayy gözlerimde hüzünlü birkaç damla yaş..
    çok güzel yıllardı be.
    5 ... haramsavar kadin
  5. 5.
    Bizim nesil. Tepegozdeki asetat kagitlarina asetat kalemleriyle yazi yazat, sunum yapardık. Yoktu bizim zamanimizda PowerPoint falan.
    5 ... kahve seven adam
  6. 6.
    teksir nedir bilirler.
    2 ... rockonbaby
  7. 7.
    Çok çalışınca lambası yanardı. Soğusun diye beklerdik. Şüphesiz balikesirli yaşlandı.
    -1 ... balikesirli
  8. 8.
    lisede alman hocalar sık kullanırdı bunu.

yıl 2010-11 yılları. projeksiyon vs her halt da vardı oysa ki.
    ... raduyev
  9. 9.
    Nedendir bilmem tarih öğretmenimiz bu cihazda ve asetat konusunda çok kararlıydı. Ara ki bulasin o zamanlar. tepegöz bizim için ileri teknolojiydi o başka.
    1 ... manik minyon
  10. 10.
    Matematikçimiz çok kullanırdı. Kadın her asetatı almaya geldiğinde güzel bi parfüm kokusu gelirdi burnuma. Benim için tepegöz o parfüm kokusuyla özdeşleşmiştir. Hey gidi günler asetata az ödev yapmadık. Altına babamın çizdiği çizgili kağıdı koyardım da güzel yazardım.
    3 ... neler de bilirmis bu