1. .
  son birkaç aydır özellikle yemekçilerin olduğu katta volta atan tuhaf kişi. kafasında bildiğimiz kovboy şapkası, üzerinde omuzları öküz gibi yukarıda baya eski görünümlü bir ceket, altında yine eski görünümlü kot ve en altta yanlarında tuhaf demirler bulunan teksas ayakkabılarından bir ayakkabısı var bu adamın.

  kendisi 50li yaşlarda ve hafif sarışın olmakla beraber tuhaf bir osmanlı pos bıyığına da sahiptir (neresi normal ki). kimseyle konuşmaz mütemadiyen elleri arkasında gezer durur. 18'lik bir smith wesson'u da olsa bildiğin steve mcqueen olacak çıkacak karşımızda. valla ben çözemedim ya aklı biraz fazla kaçmış kendisini vahşi batıda zannediyor ya da marjinal takılıp piyasa miyasa yapıyor. fbi, cia, mossad, mit, kgb, sgk, ssk, bağ-kur, emekli sandığı ajanı da olabilir.
  2 -2 ... arjen robben
 2. .
  kendisine en son 19 mayıs saat 16:00-17:00 sularında caddebostan sahilinde rastlanmıştır. uçlarını kovboy çizmelerinin içine soktuğu iki adet okuyla gayet renkli bir kişiliktir. ağzında piposuyla, kendisine ilgi ve hayretle bakan çocukları selamlamaktaydı.

  edit: güzel kardeşim neden eksiledin ki? sen misin yoksa o kovboy?
  2 -2 ... yasak merve