bugün

bizim lisede olduğumuz yıllardır. güzeldir. sevmeyenini görmedim.
doğumuyla başlayıp hala süregelen zaman aralığıdır.
tüm parasını dilenciye kaptırıp annesine telefon ettiği yıllardır.
90lar sonu harika olsa da; asıl teoman yılı 2003 falandır. 'of be'dir, o ne albümdür..
yıllar önceydi, çok da güzeldi şimdi düşününce.
çinlilere arzı dar ettiğimiz yıllardı...

hey gidi hey, ne akınlar edilirdi çin yurduna...
teoman benim için her daim insanı alıp götüren samimi ve içten şarkı sözleriyle, muhteşem sesiyle teoman'dır. ve öyle kalacaktır. şarkılarını insana hissettirebilen ender insanlardandır. şarkıları insana insan olduğunu hissettirir ve duyguların zirvesine taşır. müziği bıraktığında bile teoman olmayı sürdürmüştür. işte bu sebeplerden ötürü teoman'ın teoman olduğu yıllar doğduğunda başlayan ve öldükten sonra bile uzun süre devam edecek olan yıllardır.
teoman teomandır.
(bkz: teoman)
Mahmut mu olmuş artık.
Oy başıma gelenler...
1998 yılında söylediği sus konuşma, 17, o, rüzgar gülü gibi şarkılarıyla tavan yaptığı dönemdi.
Yıllar önceydi çok da güzeldi şimdi düşününce demek isterdim lakin teoman fanı değilim. yıllar önceydi kısmı doğrudur.
ergen öğrenciler olduğumuz yıllardır. şimdi ne kaldı ki onyediden den geriye.
walkman'in hala önemli bir şey olduğu yıllardı.
Bu yıl da teoman olarak geçirmiştir çok şükür.
Çok havalıydı gerçekten. Hani o tarkan'a falan laf eden erkeklerin çoğu teoman'a gelince söyleyecek laf bulamazlardı hakkaten. Ne şarkılarına ne de cool'una. Hala da öyle bence.

Alnımdaki kocaman güneş lekesi her bahar şenlikleri konserinde saatlerce seni beklemekten oldu teoman bilesin.
2002 ve öncesidir. kendisini pek tanımam, liseli kızlar tarafından karizmatik bulunuyor ama.
Superonline reklamlarında oynadığı zamanlar olabilir.