bugün

en iyi dersanelere yolladigi, en iyi ozel hocalari tuttugu veledi en iyi okula gidemeyecek diye cildiran laiktir.

artik herkesin sansi esit. sen zenginsin diye senin cocugun en iyi okullarda okumayacak. benim dagda cobanlik yapan evladim da en iyi okullarda okuma sansini elde edecek. kudurun aq.
Her okul kendi sınavını yapacakmış. Artık teogla galatasaray ı tutturabilen hakkari de yaşayan çocukları sırtınızda taşırsınız.
eskiden fetöcüler ve ex arkadaşları sınav sorularını çalıp istedikleri okula girer,
akp iktidarları da o şerefsiz alçak sınav hırsızlarını korurlardı.
şimdi ise akp' liler soru çalma gereği duymadan, sınavsız çocuklarını istedikleri okula yerleştirecek.
mesele bundan ibarettir.
yani teog' un getirilmesinin de, kaldırılmasının da fakir- fukaranın çocuğunun eğitimi ile ilgisi yoktur.

not: tüm dr. trol' lar
bok kokan bu ahlaksızlığı, bok kokan bu sefilliği, bok kokan bu yozlaşmayı alkışladıkları için,
gönül rahatlığıyla münasip yerlerine kına yakabilir.
Nah eşit.
Siz sanıyor musunuz ki yeni gelecek olan sistem teog'dan daha iyi olacak.
Eğitimin başındaki eğitimsizler yüzünden 15 yılda 12-13 defa sistemde değişikliğe gidildi.
Tutarlılık bunun neresinde?
Kafalar değişmeden eğitim düzelmez.
Peki kaldır anladık ama neye göre gireceğiz liseye. Hani bunu düşünsen önce diyeceğim ki ulan belki.
bir adamın verdiği beyan ile milyonlarca öğrencinin hazırlandığı sınavı kaldırıyoruz. ağa biriside diyemiyor ki bu nedir ? bunun laiklikle cehape ile ne ilgisi var o.ç ?
diyelim ki getirilen sistem dünyanın en iyi sistemi olsun kaldı ki imam hatiplerin daha çok imam hatip olması için yapılıyor bu ne olacak ki gün gelir oda kalkar !
bir kişinin neyin iyi, neyin kötü olduğuna karar verdiği bir memleket olduk.
aziz nesin'in bir lafı var bunu kafana iyi yaz, "böcek olmayı kabul etmişsen ezilince vızzıklamayacaksın !"
Yıllardır, siyasi amaçlar uğruna, yarış atına çevrilen çocukları, içi boşaltılmış eğitim sistemini, işin ehli olmadığı halde, ahkâm kesen, esip gürleyen, keyfi uygulamalar getiren insanların uygulamalarından çıldıran insanlardır.
Teog' un kaldırılması, birçok haksız, adaletsiz yerleştirmelere, dayısı olanın en iyi okullarda boy göstereceğine, adam kayırmanın ayyuka çıkacağına delalet bir karardır.
Bunu bilmek için, einstein olmanıza gerek yok!
Sabahları, bonzaili tost mu yiyorsunuz olum, anlamadım ki!?
cehapeli demişsin, ama teog akgötleri çıldırttiğı için kaldırılıyo zaten.
Teog kaldırmayı onlardan öğrenecek değiliz.
"ekeepeliler sinafsiz isteduklerü oküle yerleşecek" diyen dingilden bunun nasıl gerçekleşeceğine dair somut ve insan dilinde, insan mantığının kavrayabileceği bir cevap istiyorum.
bu kızıl itlere deseler ki g.tünüzde kazık var, ak parti çıkaracak, itiraz edip daha derine itelerler.
öyle kuduzlar.
fayda zarar filan umurlarında değil.
akparti ne yaparsa tersi olsun derdindeler.