1. 1.
    tengir budunu çok özledim

Ak parti istanbul'u kaybedince aşırı kederlendim strese yaptım galiba ha ha

VE çok ciddi bir ameliyat geçirdim , ve bu satırları yazarken hala yarı narkozun 3tkisindeyim.

O sevimsiz ve gereksiz Tengir budunu bile özledim, gerisini siz düşünün, herhalde bana bir şey olursa bu tengire nasıl laf sokarım, nasıl ironi yaparım kime takılırım diye geçirdim hep içimden ( nasıl bir bilinç altım varsa artık ben böyle bilinç altının ... *

Latife bir yana gerginliğe kırıcı olmaya gerek yok hayat kısa, hayatın, sağlığınızın ve sevdiklerinizin kıymetini bilin kimsenin kalbini kırmayın.

Hayata sıkı sıkı tutunun gereksiz şeyleri kendinize dert edinip stres yapmayın.

Yemişim siyasetini ... Herkesin siyasi dildosu kendine...
    5 -12 ... isminiunutanadam
  2. 2.
    Işin gücün goygoy be kardeşim ama yine de geçmiş olsun umarım sağlığına kavuşur ve gerçeklerin farkına varıp dilsiz şeytan olmaktan vazgeçersin.
    3 -1 ... kurtcebe noyan
  3. 3.
    Zeus ıslah etsin.
    1 -1 ... zeusun eltisi
  4. 4.
    dünün, önceki günün, ondan önceki günün en beğenilen entryleri tengir budun'da. okumaktan keyif alıyoruz. o olmasa en beğenilenlerde bir şey göremeyeceğiz herhalde.
    4 -3 ... zera
  5. 5.
    Bak ha ha

Ba ba ba ba Akıllaşmışsın diyor!

tengrim budunum 1000 yıllık hakiki dava sahibi bir nefer zaten hakikatte de akıllıdır. Gerekirse de ismini hatırlamak hatırlatmak suretiyle de akıllandırır.

Umarım sen de bir gün hakikatleri görürsün,

Gönlün temizse, şeytanla işbirliği yapmıyorsan, bilinçli manipülasyon yapmıyorsan yani sırf gerçek sandığın için savunuyorsan bu görüşleri zaten eninde sonunda hakikate ereceksin. Şeytanın tuzağını farkedeceksin.

islam Davasıyla kişiler ve kurumları birbirine katıştırmaman dileğiyle...

Umarım inanç konusunda da kalbindeki şüphelerin kalkar

Unutma kalpleri evirip çeviren Allah'tır. Gün gelir, an gelir birebir gölünle şahitlik edersin bazı meselelere tahkiki imana kavuşursun

Bu dünya maddeden ibaret değil, ben bunu yaşayarak öğrendim. Şüphelerinin üstesinden geldim çok şükür.. sana da nasip olur umarım. Tabi nasipliysen, nasipsizsen yapacak bir şey yok .
    -3 ... isminiunutanadam
  6. 6.
    yazık evlat yazık
    size çok emek verildi...

t:bu adama ve bunun tanrısı löan adama zerre muhabbet besleyen cenazeme gelmesin.

tengir budunu çok özledim
    2 -2 ... telefoncu ekrem
  7. 7.
    Geçmiş olsun isminiunutandam. acil şifalar.
    3 -3 ... daisyfuller