bugün

Telefonla ara sanki sende telefonu yok. Titanik muhittin gidici bu sefer,kendini hazırla. O akşam için rakı stokla.
Yok lan stoklama. Mübarek ramazan ayında.
Bil mukabele.bende koyayım.
Tengir butun hazır gel diye tekerlemesi olan kişi.
Mahkemelerle çok haşır neşir olunca kendi halinde olmak istiyordur belki.
Saygı duyduğumuz bir abimiz.
Budunu pitbull isirasica yazar.

Nerelerdesin acep?

Evet
Allahin belası bı akepelidir nonoşlar.

Az önce turkseli, israyil askerlerine kaave ismarladigi için sitarbakslan olan anlaşmasını bitirdiyi için elestirdiyim basligima, türksel israyile mal götüren gemilerin ceb telafon sinyallerini de kessin şeklinde bir giri girmiş.

Kasıklarımda vurulmusa döndüm gorduyumde, inanamadim, nutkum tutuldu, diyecek söz bulamadım. Blokladim anında, Nedir bu yavudi düşmanlığınız ayol, nedir, nalet olasicalar nedir???!!!

Tayyib istifa?1?2?1?
Bazı yeni yetmeler bilmez. O kök olarak MHP dır. Ya Allah bismillah. Birlikte ulumuslugumuz çoktur.

Sadakallahulazim.

Sevgililer günü de kutlar. O kaaaa da moderndir.

Evet.
Babacan ama emrindekilere de sahip çıkan bir polis şefi olan yazar. Alaska’ da, küçük bir kasabada yaşıyor. Her pazar komşularına kavurmalı pilav partisi veriyor. Verandasında oturup doberman cinsi köpeği yanında yatarken, scotch içip geyik eti yemeye bayılıyor. izin günlerinde balıkçılık yapar ve at sırtında dolaşır. Kasabaya futbolu sevdirmiştir.
kırgın olduğum ve sevmediğim bir yazarı savunduğu için biraz kırılsam da, sözlüğe kattığı bilgiler ve renkler için çok teşekkür ettiğim yazar.
Tengir kim lan. Hiç entrysine raslamıyorum. Demekki domuz listede.
sevmediğim kişiler tarafından sırf beni sinir etmek için savunulması söz konusu olsa da yine de çok sevdiğim bir yazardır.
aynı benim gibi hala sözlüğe bilgi katkısı yapan yazarlar arasında olduğu ve şamatada da ciddiyette de bazılarının aksine ölçüsüz davranmadığı için teşekkür, osideus' u savunduğu için teessüf ettiğim ama çok sevdiğim değerli yazar. sözlüğün ubermenschidir.
son aqp bükücü reyiz.