1. 1.
  Yalan ve manipulasyonda amatör ruhu kaybetmeyin ama yalnız düşük iqlulara hitap etmeyin madem bu işi yapıyorsunuz daha profesyonel olun dediğim durum.

  tengir budun yalanları vol 272

  (bkz: #41345118)

  ysk henüz seçim sonucu açıklamış değil

  paint terk kişilerin copy paste ile yaptıkları istanbul'da son durum şu sandıkta şu kadar bu sandıkta bu kadar oy gibi açıklamar gerçekten komik ve algı oluşturma çabasından başka bir şey değil, yalnız paint i bile doğru düzgün kulanamıyorlar

  partilere kafasına göre oy ekleyip oy çıkaran zihniyet hayal değil halüsinasyon aleminde sanırım bir doktora görünseler iyi olacak

  Çünkü resmi bilgi alabileceğiniz ysk nın böyle bir açıklaması yok

  tengir budun yalanları vol 272

  mesala burda sanki ysk anlık sonuç paylaşıyormuş gibi ysk nın amblemini kullanıp alta grafiği eklerken copy paste i bile doğru şekilde yapamamış siyah okun orda soldan sağa bakarsanız copy paste yaparken yazıların ortadan kesildiğini hemen fark edeceksiniz

  işte algı oluşturma çabası ve yalan manipülasyon böyle bir şey kimsenin sizi aptal yerine koymasına izin vermeyin özellikle painti bile doğru düzgün kullanamayanların algı oluşturma çabasına kapılmayın

  Resmi bilgi alınabilecek tek yer olan ysk nın sitesine girdiğinizde herhangi bir sonuç grafik vs bu aşamada yok sadece şu şekilde bir duyuru var

  sandık sonuçları ve tutanaklar sayfamız yüksek seçim kurulunca kesin seçim sonuçlarının ilan edilerek resmî gazete’de yayımlanmasını takiben hizmete açılacaktır.

  Buyurun bu da linki

  https://sonuc.ysk.gov.tr/module/sspsHalkOylamasi.jsf

  Edit: ben şu kazandı bu kazandı demiyorum kazananı şimdiden tebrik ederim. buradaki durum iddia ettiği kaynak ya da kaynağın güvenirliliği bile değil( tabi bu da ne kadar sağlıklı sorgulanmalı .) Buradaki asıl durum ilgili veriler sanki YSK onaylı gibi YSK amblemine copy paste yapılarak algı oluşturma çabası .
  19 -19 ... isminiunutanadam
 2. 2.
  tengir budun yalanları vol 272

  imamoğlu kendi resmi sayfasından açıkladı. Siz hala kendiniz kandırın. Kaç kere sayacaksınız sayılan oyları. Yenilmenin bile bir adamı var ya. Evet.
  8 -9 ... oytunkaran
 3. 3.
  (bkz: imamoğlu 1 ismini unutan boncuk 0) tüm sıkıntı buradan kaynaklanıyor.

  genelde (bkz: tıynet sorunu) yüzünden olur ama bu sefer değil. ismini unutan boncuğumuzun bilmediğimiz bir hesabı var imamoğlu ile.
  4 -5 ... noxeca
 4. 4.
  eh be kızım suat eh be.
  1 -2 ... dore guido orefice
 5. 5.
  Trabzonlulardan ne isteyen yazar? Önce onu sorayım. Elindeki 3 fotoğrafla insanları hain ilan edemezsin. Bayılıyorsunuz insanları hain ilan edip , ezmeye. Gerçek vatan sevdalısı biziz kompleksi var sizde çünkü hdp ile iş birliği yapmak size de acı acı koyuyor içten içe ama itiraf edemiyorsunuz.
  Trabzon' da , tüm anadolu' da tüm dünyada çekilen acılardan bir habersiniz esasen.
  Benim büyük anneannem rus'tur. Rusya 'da o zamanlarda tıpkı türkiye gibi güllük gülistanlık değildi. Rusya' dan trabzon 'a kaçmak zorunda kalmış ama gelirken 5 yaşındaki erkek kardeşine el koymuş rus askerleri sırf erkek olduğu için. Bırakmak zorunda kalmışlar. Siz ne yaşadınız ki? Siz ne biliyorsunuz? He ruslara hemen kucak açtı trabzonlular. Terbiyesizleşmeyin be bu kadar. O zamanlar 16-17 yaşlarında bir anne olan başka bir akrabamızı rus bir asker kaçırmış. Kocasını öldürmüşler. Oğlu 45 sene sonra mı ne öz annesini almanya ' da buldu. Yıllar evvel medyaya da yansıdı bu haber diye hatırlıyorum. Dedemin babası ölmeden yani ölüm döşeğine düştüğünde at arabası ile hastanenin önüne bırakıp kaçmışlar. Gömecek paraları bile yokmuş. Dedem 6 yaşındaymış henüz o at arabasında dedem de varmış. Insanlar neler yaşadı biliyor musunuz siz? Siz en iyisi mi susun. Bilip bilmeden yazmamayı öğrenin önce. Bir trabzonlu kadar vatanınızı sevin yeter.
  5 -7 ... uzak diyarlarda evli barkli
 6. 6.
  en bariz olanı rize deki türkiye nin özeti olan bina şeklinde açtığı başlıktaki iddiasıdır.

  aslan parçası almış eline bir fotoğraf, fotoğrafta yıkılmak üzere olan bir bina diyor ki "bo bono rozododor vo torkoyonon ozotodor" şimdi fotoğraftaki binanın rize de olduğunu iddia etmek yerine, "türkiye bu bina gibi sallanıyor" falan dese (ona göre tabi) eyvallah.

  "adamın görüşü bu, memleketin gidişatını beğenmiyor aklınca bu şekilde laf sokuyor" deyip diğer safsataları gibi gülüp geçeceğim ama, hayır. "bu bina rize de, türkiye de bu bina gibi yıkılacak" diyor.

  aslında, sağlı sollu vuruyor aklınca. sözlük ergenlerinin palavralarına inandığını biliyor nasıl olsa. sallıyor, sıkıyor, rüzgar gibi esiyor. tabi kendinin bir suçu yok. ne yazarsa yazsın ne söylerse söylesin inanan tayfa sorumlusu.

  gerçi günahlarını almayayım, bir kaç aklı başında basiretli yazar tepki gösterdi bu palavra karşısında binanın türkiye'de olmadığını yazdı. tengir'in yalanını yüzüne vurdular anlayacağınız.

  ama, adamda surat olmuş bildiğin kösele. kızdı, köpürdü ifşa olunca. bu durum karşısında bu kezde ironi yaptığını söyleyip durumu kotarmak istedi. tabi kankalarından bu şekilde bir tepki beklemiyordu.

  "ovlodom polokonco sono, dor oz koldo boklo sobrot" ba ba ba laflara bak laflara. şimdi de bunu öğrenmiş "pelikancı." olum nasıl ilgi budalası bir primcisin lan sen?
  4 -8 ... iyesta
 7. 7.
  (bkz: üç kağıtçı tengir)
  4 -4 ... zorozorororozorozorororororo