bugün

Vs'nin kazanacağı karşılaştırma.
2 dost yazar allah sayilarini arttirsin.
tengir'in bir zamanlar akp sempatizanı olduğu tevatür edilir. lakin gibson hakkında böyle bir söylenti yoktur. ikisine de itimat ederim. Dara düşerlerse borç verebilirim. ama dolar olarak gücenmece yok.
şu 3 numaralı entrynin sahibi hiç tanımadığım gardaşımın da dediği gibi vs alır. şu payback nickli sapığa evvelden defalarca dedim sildiğim entryleri göster diye ama her seferinde iddiayı ortaya atıyor sonra kuyruğunu bacaklarının arasına sıkıştırıp kaçıyor. çamur at izi kalsın ya tutarsa. gir profile bak kaç tane eksi manyağı olmuş entry var gebeş. hangisini silmişiz ? sanki karma yükselince maaşa zam yapılıyor. sanki bize faydası olan bir şey. sizin gibi sabi sübyan böyle şeyler peşinde koşar. eksi kasacam diye tüm sülalesine küfür üstüne küfür yiyiyor sonra kalkıp milleti artı kasmakla suçluyor *

emmi ile herhangi bir kıyasa girmeyiz. eskiden hangi görüşte olduğu çok da önemli değil. önemli olan şu anda hangi görüşte olduğu. eskiden kendisi ile bayağı bayağı tartışmışlığımız vardır hatırlar. ama geçmişte kaldı. yanlışın karşısında olan ile herhangi bir sorunumuz yok çok şükür.

chp ile herhangi bir bağımız yok. chp li değiliz yani. evvelden belki 200 defa yazdım bunu. tek bağımız atamızın kurduğu parti olması. ötesinde sadece 2 genel ve 2 yerel seçimdir oy verdiğimiz bir parti. haksızın karşısında oy potansiyeli olarak şansı olan tek parti. mhp nin başındaki amca bu kadar mhp nin ilkelerine sırtını dönmese ve vatandaşına bu kadar düşman olmasa bizim için rahmetli ecevit yokken mevcut siyaset içerisinde oy verilecek tek partidir. elimizden geldiğince inancımızı da yaşıyoruz kendi çapımızda. islamiyetin kendisi ile neden bir sorunumuz olsun. islamiyeti peygamberimizin hatırasına saygısızlık ederek ve yaradanın kesin kurallarının hepsini çiğneyerek savunduğunu zanneden ama aslında savunmayıp din üzerinden çıkar elde eden sahte muhafazakarlar ile sorunumuz.
Tengir şu an teravih namazında, bu da gibson'un dine daha ılımlı yaklaştığını iddia eden arkadaşa kapak olur. *
tengir emmi de burada *
islam ile alakalı son kısımda yazdım. elimizden geldiğince ibadetlerimizi yapıyoruz. yapmayana da yapanlara müdahale etmedikçe saygı duyuyoruz. herkesin hesabı kendisine. bizim görevimiz sadece kırmadan incitmeden bilgi ( tebliğ ) vermek. karar kişiye kalır sonrasında zorla olmaz hiçbir şey. aklı başında olan bir müslüman inanmayana neden saldırsın. aklı başında olan bir inanmayan islama neden saldırsın. senin dinin sana benim dinim bana buyrulmuş zamanında.

kutsal man dostum dolduruşa gelmek değil nasıl olsa başlığı silerler diye yazıp duruyorum. silinme garantili yani sıkıntı yok *
güncel Önemli Başlıklar