1. 1.
    sözlüğün organize çeteleridir. bunlar toplu halde avlanır kime kafayı takarsa şikayetle hesap sildirir. evet...
    15 -20 ... payback
  2. 2.
    tengir budun ve ekürileri
    10 -3 ... frktmz krds frktmz
  3. 3.
    Tengir reisin emrinde türk düşmanlarına kabus gibi çökecek vatanseverlerdir. Ne mutlu onlara!

Yalnız atescho comari benim onu başkasına bırakmam bizzat büzzüğünden kan alacam.
    4 -9 ... tasaklara ufleyen adam
  4. 4.
    arap götü yalayıcıların baş düşmanıdır. ekürileri kimse ben de anlamadım. yarışa az kaldı.

türkçü artıklarıymış. soyunuzu binlerce yıldır defalarca kez kazıdı o türkler. sonunuz hep aynı oldu.
    8 -7 ... serdarsl06
  5. 5.
    Kafatasçı faşist çetedir, pek çoğu ayrılıkçı turcodur.
    4 -3 ... 25 eylul 2017
  6. 6.
    Türklüge ve türkçülüge kimsenin dil uzatmaya hakki yok özellikle arap yalamasi çomarlar ve eşekçi hevallerin ! Haddinizi bilerek konusun döl israfi gibi hareket etmeyin.
    6 -3 ... dodo007
  7. 7.
    süper organize örgüttür. bunların teneke başlığına yazın eleştiri yapın eksi yağmuruna tutulursunuz. evet..
    4 -2 ... payback
  8. 8.
    taraflı bir haber ve habere girilen artı manyağı olan entryler.
    2 -3 ... birsabahgelecekkardanaydinlik
  9. 9.
    (bkz: eküri ne amk) bilmeyen tek kişi ben olamam. utancımı yenip istediğimi yazdığım bașlık. evet.
    2 -2 ... asyali praetor
  10. 9.
    Modların yapamadığı görevi üstlenmiş işte fena mı.

Modlar onca hakarete terbiyesizliğe mel mel bakıp "ama gülücük attın aaa ayıp format" diyorlar. Birileri de otorite boşluğunu dolduruyor demek ki.
    3 -4 ... asuregibisurat