1. 1.
    sözlüğün organize çeteleridir. bunlar toplu halde avlanır kime kafayı takarsa şikayetle hesap sildirir. evet...
    13 -20 ... cihaner
  2. 2.
    Sozlukteki turkcu artiklardir.

Beraber havlarlar.

edit. Biri an itibari ile tasaklarima ufluyo sanki.
    11 -13 ... atechso
  3. 3.
    tengir budun ve ekürileri
    10 -3 ... frktmz krds frktmz
  4. 4.
    Tengir reisin emrinde türk düşmanlarına kabus gibi çökecek vatanseverlerdir. Ne mutlu onlara!

Yalnız atescho comari benim onu başkasına bırakmam bizzat büzzüğünden kan alacam.
    4 -9 ... tasaklara ufleyen adam
  5. 5.
    arap götü yalayıcıların baş düşmanıdır. ekürileri kimse ben de anlamadım. yarışa az kaldı.

türkçü artıklarıymış. soyunuzu binlerce yıldır defalarca kez kazıdı o türkler. sonunuz hep aynı oldu.
    7 -6 ... serdarsl06
  6. 6.
    Kafatasçı faşist çetedir, pek çoğu ayrılıkçı turcodur.
    4 -3 ... 25 eylul 2017
  7. 7.
    Türklüge ve türkçülüge kimsenin dil uzatmaya hakki yok özellikle arap yalamasi çomarlar ve eşekçi hevallerin ! Haddinizi bilerek konusun döl israfi gibi hareket etmeyin.
    6 -3 ... dodo007
  8. 8.
    Ben bu herifin zengin olduğunu bilmeden bir iki kere övmüştüm sonra uyardılar "abi bu zengin" diye o günden beri nefret ediyorum kendisinden.

Akbay'ın gerilim saçan sokaklarında elimiz kalem tutmadan esrar sarmayı öğrendik biz. Sana mı minnet edecez kıralınızı burda 3 lü parasına götürüyorlar.

Tanrı dağından türk dünyasına selamlar.
    3 -1 ... sek sek sekerek ismail
  9. 9.
    tengir budun ve ekürileri
    3 ... jimmy tudeski
  10. 10.
    süper organize örgüttür. bunların teneke başlığına yazın eleştiri yapın eksi yağmuruna tutulursunuz. evet..
    4 -2 ... cihaner