1. 1.
    tengir budun'ın tasolarının çalınmasıymış.
    kesin bilgidir.
    16 ... chance boudreaux
  2. 2.
    Alkolik kimseyi bulamazsa bokunla kavga edecek bir model. Tengir de boş boğazlık ediyor. Sonuç:bu savaşı pkk'lıyım diyemeyip kıçı başı ayrı oynayanlar kazanır.
    11 -8 ... libary
  3. 3.
    Ekrem imamoğlu’na hakaret ettiği için ona akape PKK ile görüşürken gidip oy verdiğini hatırlayarak siyasi eleştiride bulunmam.
    Karşılığında ‘kanıtlamazsan namussuzsun, şerefsizsin, haysiyetsizsin’ Cevabı almam.

Sonra da akapenin PKK ve öcalan ile görüştüğüne dair akape milletvekilinin açıklaması ile, aynı gün tengirin girdiği akapeliyiz tadında entryi capsleriyle paylaşıp namusumu, şerefimi kanıtlamam...

Şimdi sen bir eleştiride namusa Şerefe laf edip, kanıt istiyorsan. O kanıtı da ben koyuyorsam. O zaman sen kendi namusunu ve şerefini kanıtlayacaksın.

Bu kavganın sebebi tengirin namus ve şerefidir bu saatten sonra. Benden kanıtlamamı istedi ben kanıtladım.
    Şimdi ben de ondan aynı kanıtı istiyorum.
    Ya herkesin önünde yaptığı alçaklık için özür dileyecek ya da bu sözlükten defolup gidecek.
    Göreceğiz namusu ve şerefi ne kadar kıymetli.
    18 -12 ... alkolik oldum
  4. 4.
    (bkz: doğrusunu istersen sikimde bile değil)
    5 ... a y r i k otu
  5. 5.
    (bkz: yalan vs kötülük)

Savaşı gibidir.
    1 ... tea man
  6. 6.
    ikisi de derin devletin uyuyan hücreleri fakat alkolik ile tengir farklı departmanların hücresi.

Aslında bu savaş derin devlet içi hesaplaşma. Polat Alemdar görmesin furur ikisinide.
    4 ... uzay muhtari
  7. 7.
    Alkolik haklı gibi duruyor. Herkesi eleştiriyim ama kimse beni eleştirmesin mantığı komik. Evet.
    4 -1 ... oytunkaran
  8. 8.
    (bkz: azgın teke sendromu)
    3 -1 ... marcus tullius
  9. 9.
    Sikimde değildir. Bence sizin de olmasın.
    ... temirata
  10. 10.
    Aslında tengir istese alkoliğin iddialarını çürütebilir ama nedense yapmıyor, keriz tengir niye sessiz anlamadım?
    Hihihihi...
    2 -2 ... iyneci bey