1. 1.
    Bir hafta ceza aldım diye belirtmesine rağmen hala çaylak olmasıdır. Bu adam size ne etti? Sözlüğün en iyi yazarı çaylak skandal. Evet.
    14 -23 ... oytunkaran
  2. 2.
    sözlük yönetimi de bir seviyor bir dövüyor, bir yeriyor, bir yüceltiyor..

komik işler vesselam..

40’lık ergen yönetimin maskarası olmuş farkında değil..

neyse, tengir budun’un çaylak olması konusu benim adıma böyledir.. körler sağırlar birbirini ağırlar meselesi bir yerde..

aralarına girmek istemem..

edit: yazarlık ve içerik ile ilgili konularda olumlayan arkadaşlara hiç katılamıyorum.. can sıkıntısından basını copy-paste ile aktaran bir arkadaş olur kendileri..

zamane türkiyesinde bir şey sanılması doğal tabii.. her anlamda erozyona uğramış bir ülke olduğumuz için de’yi da’yı ayırabilen görünce sevinenler oluyor..

olsun.. ben düşündüklerimi yazayım gerisi beni ilgilendirmez..
    7 -9 ... artificialhuman
  3. 3.
    Silik'i hakediyor. Evet.
    7 -11 ... hepinizi sevmiyorum
  4. 4.
    Yazı kalitesi ve içerik bakımından o sözlüğün en iyi yazarıdır doğru ama bazı düşünceleri ve huyları yüzünden (nar sözlüğe de gitmesi) onu 2.plana atmıştır.
    4 -9 ... rosadolujoee
  5. 5.
    iyi yapmışlar sen kalk git tombalak dürümcünün sözlüğünde yaz , bizi sat..

birde sözlüğün en iyi yazarıdır demiş biri,vallahi ben kaç kere gemlikli zeytinciyi rezil ettiğimi yerden tavana vurduğumu unuttum.
    ha tengir'i arkadaş olarak severim ama tengir 'den cacık olmaz olsa olsa sulu ayran olur.
    bu arada ekşi'de ki kürtlere,solculara yalakalık yaptığı haberi geldi. yuh ulan .

yarın kovulur dürümcü tombalağın sözlüğünden işte o zaman yedim onu.

not;çaylakken bir kişiyi eleştirmem ama tengir'in bud'u bu , cins.
    11 -8 ... baris hemen simdi
  6. 6.
    Çaylak ayaklarına tatil yapıyordur belkide. Zor bir şey değil, Modları ayarlamış olabilir. Burası türkiye.
    3 ... gazeloglu
  7. 7.
    tengir budun un hala çaylak olması
    11 -4 ... d i n o z o r u s
  8. 8.
    oh be kafa dinliyoruz.
    4 -4 ... laz ziya
  9. 9.
    Ulan bende diyorum bu sözlükte niye bir sessizlik var. Sürmesi dileğiyle. Evet.
    5 -4 ... kendinesizofren
  10. 10.
    eminim dönüşü muhteşem olacaktır tengir abinin. bakıyorumda gayr i milli sözlük userları hakkında atıp tutmuşlar. tengir abiyi bu sözlükte itibarsızlaştırma çabanız attığınız iftira ile dahi mümkün değildir.

açık ve net evet.
    4 -10 ... chessplayer