bugün

dayı kimi savunduysan götümüze kazık çaktı. şimdi de damat mı? tamam milliyetçisiniz iha drone falan hoşunuza gidiyor ama biraz kendinize hakim olun be hocam. ibb yi soyup sovana çevirmişler. yere batsın öyle teknoloji.
Köşe yazarlığı piyasasındaki muadili yılmaz Özdil ile Ahmet hakan karışımı olan yazarlık.
Tengir budun diye bir yazar mı var ki tarzı olsun?
Biraz prim biraz süslü kelimeler 1 cümlede anlatacağın şeyi 10 satır boşluk bırakarak yazmak laf kalabalığı yapmak yeterlidir. Evet.
anlamıyorum, yoldaşlar. gerçekten.

yazıdaki satırın genişliği beşi geçtimi okuyamıyor musunuz?

siz bu halde ne yapmak? nereye varmak istemektesiniz?

sürekli kendinizi güncel propagandaların deneme tahtası olarak kullandırmak, size de uygunsuz gelmiyor mu? yazık, yazık.

(ilginçmiş, emme beğenmedim)
şaşırtıcıdır.

primciliğin önemli öğelerini bir kaç satırda sunabilme yeteneğini nerede öğrendiğini merak etmekteyim.
keşke yapabilse bacım. 3 satır saçmalıyor bir fotoğraf yine saçmalıyor sonra final.
Kedi ulaşamayacağı ciğere mundar dermiş.

Türk atasözü.
benim gibi yapıyor protest reyis.

ilişmeyin adam araştırmacı yazar.
Mesela şekil a. Başlığının tutması için uplatır. Günde 10 defa yapar. Kendisinin ardından entry girilince yazdığı entryi ışık hızıyla siler.

görsel

Yahu istemiyorum senin artı kastığın başlıklarını sol framede görmek ya. Git modlara biraz daha yalvar da başlığını sabitlesinler. Sen de rahat et biz de.
tarikatlara sardı bu aralar. tariklardan bende haz etmem ama menzilciler bunu tenhada yakalasa kuru kuru giydirecek. ben savcılığa değil menzilcilere ihbar edeceğim bunu.
Tengir araştırarak yazıyor. Detay veriyor, kanıt sunuyor. Gerçeklerin üzerini irdeliyor.

Hal böyle olunca da işine gelmeyen yazarlar köşeye sıkışıyor. Tengir, mat etmeye bir hamle kala geri çekiliyor. Yerin dibine sokmuyor yazarı, linç etmiyor. Ama diyor ki "damarıma basarsanız yaparım" diyor.
Adamın girdiği her entry kaynak gösterilerek girilen entryler.
O kaynağı bulmak için bile en az 10 dakika harcıyordur adam.
götünden uydurma tek satırlık kendince troll entry giren tiplerin utanmadan adamı eleştirmesi en hafif tanımıyla komik.
--spoiler--
Artı oy almalıyım.
Artı oy için her şey.
Artı oy benim olmalı.
Artı oylar bana verilmeli.
Artı oy.
Arti oy Daha fazla artı oy.
Koasss çıksın istiyorum ama artı oylar benim olsun sadece benim bennnn bennnn!
--spoiler--

Kendi halinde Bir yazarlıktir.
Vatan millet Sakarya yapam. Artı oy alam. Her boka muhalif olam.herseyi eleştirem. Havalı gözükurum.
Beğeniyle okuduğum yazdıklarının hemen hepsinde kaynak gösteren ve araştıran bir yazar. Keşke her yazar sözlüğe onun kadar katkıda bulunsa.
Bazı kahlolar gibidir.
Tutmayan başlığını ergenler gibi dikkat çekip ilgi görmesi için uplatıp durması mesela.

Koca adamsın hâlâ layk peşinde koşuyorsun ya. Ayıptır çocuklarından torunlarından utan. Burda layk kasacağına git onlarla ilgilen.

Edit: az sonra bu başlık kendisinin modlara yalvarışı ve yakarışı Üzerine mod kankitoları tarafından silinecektir.
güncel Önemli Başlıklar