bugün

fikir uyuşmazlığı kanımca çıkış noktası olan sevişirken orgazm olmama olarak değerlendirilen durum uyuşurluk varsa sevgilinin saçı okşanınca bile kendinden geçer
kimsenin basına gelmemesi gereken bir durumdur aksi takdirde bırakın sevismeyi dokunamazsınız bile.
sex amaçlı bir ilişkide amaca ulaşıldıktan sonra söylenebilecek en güzel ayrılık cümlesi..

**aramızda ten uyuşmazlığı var ..bu ilişkinin yürüyeceğine inanmıyorum..
**akşam her bi şeyimiz uyuşuyodu ama..
(bkz: ten uyuşması)
ten nakliyle çözülebilecek durumdur.*
ikili ilişkilerde en az kan uyuşmazlığı kadar rahatsız edici durum.ben bilmem öyle diyorlar.
ayrılmak için başka bahane bulamayan tarafın öne sürdüğü bahanelerden bir tanesi
ilk öpüşmede farkedilen,ten kokusunun yabancı ve itici gelmesi hislerini insana yaşatan,ne kadar iyi anlaşsanız da asla evlenemeyeceğinizi acı bir şekilde farkettiğiniz sevgiliden ayrilma sebeplerinden bir tanesidir
tin uyuşmazlığı kadar sinirsel gerilmler yaratmasa da yine de nahoş bir durumdur.
bildiğin iktidarsızlığa yada frijitliğe kılıf uydurmaktır.
geçerli bir boşanma sebebi.
(bkz: bırak bu ayakları)
nefes alsın yeter mantığında olan bünyelerin hiç yaşamadığı sorun.
evlerden ırak hissiyat.
sevgilin saçına dokunsa noldu kepek mi var deyip çam devirme,
kapı önünde görüşürüz baabında sarılınca, sırtına 3 şaplak atma durumu.
"konuşuyoruz, eğleniyoruz iyi güzel de, sen bana dokunma, mümükünse yakınlaşmayalıyım kardeşimle öpüşüyorum hissiyatı bni öldürecek!" isyanın çıkış tamlaması.

(bkz: ayrı tenlerin insanıyız)
sevgiliyi aldırmakla sonuçlanacak durumdur. kan değişikliği şarttır. zor uğraşmayın düzelmez.
(bkz: doku tezatı)
sevişmeden evlenenlerin başına gelebilecek sorundur. eğer diğer konularda da anlaşma yoksa boşanmaya götüren sebeplerdendir.
psikolojik bir sorun olması kuvvetle muhtemel.
sevişip bakmak lazım ten hoşuna gidiyor mu gitmiyor mu.
ten uyuşmazlığı denen şey insanın karşısındaki kişinin kokusundan hoşlanmama durumudur. burada bahsedilen koku ter kokusu gibi değil daha çok feromon denen kadın erkek arasındaki ilişkilerde çok büyük öneme haiz küçük ajanların devrede olduğu tarzda bir koku. karşınızda bulunan kişi kadın olsun veya erkek olsun farketmez herşeyi ile gayet çekicidir bazen, güzeldir-yakışıklıdır, fit bir vücuda sahiptir, güzel giyinmiştir vs vs ama samimiyet kuracak kadar yaklaştığınızda vücut kokusunu beğenmediğinizi sanırsınız. aslında vücudu temizdir, bu yüzden kötü kokmuyordur sadece onun çevreye yaydığı feromonlar, sinyaller ile sizin frekansınız farklı seviyededir. işte ten uyuşmazlığı denen şey sadece bu.
ten uyuşmazlığının asıl nedeni, aklınızın eski sevgilinizde kalmış olmasıdır.
söylenildiği gibi kokuyla alakalı bir durumdur. ırkçılık gibi algılanmasın ama ten rengi de bazılarını etkileyebiliyor.
yalandır efendim. yok böyle birşey seninle nikahsız da sevişmek isterim diyemeyener bu palavrayı ortaya atar genelde. damacana rulman iken insanlardan bunu duymak oldukça şaşırtıcı. şimdi şöyle düşünelim bulmuşsun adriana lima gibi bir kadın gel de ten uyuşmazlığımız var de bakalım. yemez. (bkz: ada ben ayrılmak istiyorum)
kalp uyuşuyorsa gerisi hikaye.
beyin bedava amk. o değil de ten men hepsinden geçtim evlenecek kız olsun yeter .