bugün

tüm sistem açıklarını bilen atlama uzmanı nesildir.
“Temple run mu puhahahahha” dedirtir.
hahaha sikimin efsaneleri. sıkılmadınız mı artık yok şunu yapan efsane nesil bunu yapan efsane nesil diye sayıklamaktan.

z kuşağının bu kadar boş olmasının mümessili sizsiniz.

not 89 spor.
SG amk ilkokullusu.
Yılan oyunuyla büyümüş bir kurra mesajcı nesil değildir.
asla ama asla bir nokia 3310, 6600, cs 1.5, gta vice city ile ergenliği hatta gençliği geçirmiş nesil değildir.

85-90 aralığında doğup 90ların sonu ile beraber 2000li yılları yaşamış gençlik son nitelikli gençlikti.

liseliler bilmez, saklambaç adında bir sokak oyunu vardı. şuradan toplasan 100 liseliden 10u ancak oynamıştır saklambaçı. bu bile unutulduysa şimdiki neslin çocukluğu pek yavan geçiyor.

10-17 yaş arasındaki bütün gençler artık tüketmeye odaklanmış, her yeni çıkan telefon/bilgisayar oyununu sezonluk oynayıp 1 yıla unutur hale gelmiş. böyle sindirmeden, çocukluğunun büyük bir bölümünü sanal olmayan, somut birkaç şeyle tadını çıkararak geçirmediği için tahammülsüz bir gençlik hatta toplum haline geldik.
karneyi alıp entiri giriyorlar amq.
ben geçen sene oynadım bu oyunu iphone'dan, 2003 doğumlular efsane nesil oldu galiba.

efsane olmak bana göre ufak bir mahallede yaşayıp commodore 64 sahibi olmaktı. mahallenin en zenginlerinde olurdu, bizde sega atari. zaten ebeveynlerde izin vermezlerdi oynamamıza, televizyonun renklerini bozuyor diye.

edit: imla.
(bkz: space impact) oynamamıştır.