1. 1.
  gerçekten merak ediyorum temmuz ve ağustos'da millet 40 derece sıcağın altında 1500 lira için ter dökerken acaba 3500 tl maaş alan öğretmenlerimiz yazın ne yapıyorlar.
  2 -2 ... alininki
 2. 2.
  Adam profil fotoğrafıyla çelişmiş zaten.
  3 -1 ... merbazrail
 3. 3.
  genelde oto pazarlarında araba alıp satıyorlar.
  1 -1 ... kursadneferi
 4. 4.
  yan gelip yatıyorlar. adamlar sadece 6 ay çalışıyor birde ağlıyorlar sürekli.

  lan cumartesi pazar çalışmıyorsun senenin 180 günü tatil. alt tarafı günde 5 saat çalışıyorsun, birde neymiş maaş azmış. hadi oradan.
  1 -4 ... omrum tribunlerde gecti
 5. 5.
  Maaşlarından ve bazı durumlardan yakınmaları bence de saçma. Sonuçta Türkiye de yaşıyoruz, o kadar kötü maaşı olan meslek var ki. Komplekse giriyorlar fakat ideal mesleklerden biridir öğretmenlik Türkiye’de. Kıskanmayın kardeşim .zaten olması gereken de bu , insan öküz gibi çalışmayacak gezmesini de bilecek.
  1 -1 ... yalnizim olum
 6. 6.
  öğretmenler madem size bu kadar batıyor, söyleyin ananızla babanıza göndermesinler sizi okula. kendi imkanlarınızla okuma yazma öğrenin, matematik öğrenin, tarih öğrenin. en önemlisi de tek başınıza öğrenmeyi öğrenin. gidin tek başınıza, kimsenin desteği ve rehberliği olmadan kazanın güzel güzel üniversiteleri okuyun. güzel güzel meslekler edinin kendinize, para kazanın, hayatınızı kurun, evlenin. tutan kim? siz sanıyor musunuz ki bizler çok meraklıyız her allah'ın günü sizin gibi anasının evde avutamadığı ergenlerin kahrını çekmeye? abaza mehmet paşa'yı anlatırken gülüşen, biyoloji dersinde üreme sistemi konusunda en arka sırada kendini tatmin eden, etekli öğretmen görünce gözleriyle yiyen onlarca ergeni görmezden gelmeye çok mu meraklıyız? sizin o ağız eğdiğiniz öğretmenler, on ay boyunca yaşadıklarını unutmak için kullanıyor iki ay tatili. hassiktirin oradan travma sebebi köpekler sizi.
  2 -2 ... selfcontrol
 7. 7.
  herkeş gibi sıcaktan kavruluyorlar.
  ... pilotmont 1
 8. 8.
  Troller şimdi de öğretmenlere mi sarmış.
  Becerebiliyorsanız siz de öğretmen olun. Tutan mı var? Öğretmenlik belirli bir zümreye has bir meslek değil; en alt tabakadan en üst tabakaya kadar herkes öğretmen olup bu "yatış" hakkından yararlanabilir.
  Ama sekiz dokuz ay elalemin yavşak çocuklarıyla uğraşmayı götün yemediği için işin zor kısmını es geçip sadece kolay kısmını görüyorsun. Madem o kadar avantajlı sikik sikik tıp, hukuk, mühendislik okuyacağına öğretmen ol.
  AKP'nin ülkeyi nasıl yoz bir sistem içine soktuğunun en bariz kanıtı bu tür başlıklar, Troll deyip geçiyoruz ama bu tarz düşünceler son on yılda türedi ve ciddi ciddi bunları sorgulayan insanlar var. Bilime, eğitime, bilgiye düşman bir partinin kendisinin kopyası birtakım sığır nesiller yetiştirmesinin tezahürü bu durum ve çok ciddi şekilde üstüne gidilmeli.
  7 -1 ... asuregibisurat
 9. 9.
  Bankaya/ATM'ye para çekmeye gidiyor olabilirler.
  1 ... hicin evladi
 10. 10.
  Yatıyor.işini hakkıyla yapsında yatsın.
  ... piyasa yapici