bugün

annemdir o kişi. Temiz evi temizlemekte üstüne yok.
Bahse VARIM adamın tek yaptığı curabını salonun ortasına atmaktır.

görsel
Temizlige harcadıği zamanin %1 ini kocasina harcasaydi bu olmazdı.

Panik atak gibi cağımızin hastalıgi.
Hayatı hem kendine hem de ailesine dar eden, düşman başına denilesi kadın.
Temizliğe doymaz efenim, ha babam de babam çamaşır suyu, cif, vileda, camsil vs..debelenip durur şu üç günlük dünyada.
Kimyasal solumaktan aklını, fikrini yitirir, hadi yitirse gene iyi, evi tımarhaneye çevirir.

Banyo lavabosunu sabunlarla doldurup kullanmasını yasaklayan manyak bir komşum olmuştu yıllar evvel.
Çoluk çocuk elini, yüzünü alaturka tuvaletin kenarındaki taharat musluğu görevi yapan muslukta yıkıyordu iyi mi?!
Bu kadınlar, aileden sorumlu devlet bakanlığına şikayet edilmeli, deli önlüğü giydirilerek zorunlu tedaviye tabii tutulmalıdır.
Böyle insanlar var. Mesela üst komsum. Sorunları var ve öyle rahatliyormus. O da bir hastalık. Doktora gitmesi gerek ama hasta olduğunu kabul etmiyor.
anneannemlerin karşı binasında böyle bir kadın vardı evlerden ırak. eşini sadece mutfakta oturtuyormuş. salona kimseyi sokmuyor ve koltukların üstü hep komple örtülüymüş. ne zaman kadını görsem ya cam siliyor ya balkon yıkıyordu ya da çamaşır asıyordu. ama balkonu sildiği kirli suyu bahçeye döküyordu balkondan.
bunlarla sakın evlenmeyin ha pişman olursunuz.
Temizlik benim işim gibi programlar daha da teşvik ediyor.
Böyle kadınlar bunalım da ve Hasta olup, derhal tedavi edilmelidir.
Bunlarla yaşayanlar için hayat çekilmez olur,huzur olmaz , Allah yardım etsin.
Sürekli olanı zordur ben mesela düzeni çok severim ama temizlik ya da düzen hastası olmamama rağmen odam dağınıkken raflarım bozukken evden dışarı rahat rahat çıkamam aklım onlarda kalır. Bazı dönemler damarım tutar duvarları bile çamaşır suyuyla silme ihtiyacı duyarım yoksa evi yakasım geliyor sürekli olana acil şifalar diliyorum, zordur.
güncel Önemli Başlıklar