1. 1.
  temizlikci kadinin bilgisayari acip entry silmesi...

  temizlikçinin görevini çok ciddiye aldığının göstergesidir.ama aynı zamanda işin bokunu çıkartma durumudur.belki de size kıl bile oluyordur.işte o zaman durum vahimdir.olan sizin entrylere olmuştur.

  -küfür var bunuda sileyim.
  -aaa ulan ben fenerbahçeliyim çocuğa bak bize laf sokmuş onu da sileyim
  -babam ve oglumu nasıl beğenmezsin lan duygusuz herif onu da sileyim.
  17 -4 ... pulp fiction
 2. 2.
  temizlikçi hanımın eve gelmesi, ablaaa diterjan bitmiş, çamaşır suyu da ancacık kalmış git al gel de temizliğimi yapam çıkam, bizim herifin doğumgünü bugün, pasta pişiricem demesinden belliydi aslında başıma gelecekler. ben de takıntı mıdır nedir, eve temizliğe gelen kadınları her zaman başımın üstünde tutarım. önce evin bir kabasını alır, kek falan yapar çayı ateşe koyar öyle karşılarım onları. hani onca işi yapacaklar bir yorgunluk çayını da kuru kuru içmesinler değil mi ama?...

  neyse efendim günlerden salı temizlik günüm gelmiş. 3 aydır düzenli her hafta aynı kadın geliyor temizliğe adı netice. ciddi söylüyorum adı resmen netice. anlattığına göre annesi karın ağrısıyla babasını da alıp doktora gitmiş. soğuk, kar, kış kıyamet. doktor annesine hamilesin demiş. babası da bunu duyunca netice diye sormuş. işte bizim kadının isim macerası da bu.

  netice her zaman ki gibi sanki komşuya güne gider gibi en temiz pür pak kıyafetlerini giymiş öylece kapıda dikilirken bir yandan da elindeki poşetten çaput dediği giysilerini çıkarmaya başlamıştı. hatta pabucunun biri havada ters takla atarak benim geçen gün derimoddan aldığım gümüş rengi sivri topuklu ayakkabılarımın üzerine düşmüştü bile.. bakışımla toparlandı ve direk banyoya gitti, bir yandan üzerini değiştiriyor bir yandan mahalle dedikodularını anlatıyordu. cemilenin kocası onu nasıl dövüyormuş, hasanın karısı muallanın çamaşırları nasıl da bembeyaz oluyormuş da sırrını söylemiyormuş gibi kendi dünyasında çok önemli olan mevzuları bir bir yılların gazetecisi tadında nakşediyordu beynime.

  işte o an banyodan gelen bağırışı duyduğumda bir anda irkildim ve elimde ki kahve klavyeye döküldü, sözlük okuyordum yine çünkü. hım bak bak yeni gelmiş bu, aferim lan iyi yazıyormuş, biraz takip edeyim bakayım diye mırıldanıyordum kendimce. netice, içeriden abla ditarjan bitmiş, çamaşır suyu da ancacık kalmış git al gel dedi. sonra yanıma gelip klavyeye döktüğüm kahveyi görünce merak etme abla ben hallederim. sen şu siparişleri al önce. netice hangi arada sipariş listesini hazırlamıştı ki. bir tuhaflık olduğunu anlamalıydım... elime tutuşturduğu listeyle beni kapıdan uğurlarken, bizim beyin de doğumgünü bugün pasta malzemesi de alırsın abla, yanımda hiç param yok, haftalığımdan kesersin dedi. ben de olur dedim ve aşağı indim, arabanın anahtarlarını yukarıda unuttuğum için eve çıktım tekrar. kapıyı çaldığımda içeriden gelen ehahahah gülmelerine bir anlam verememiştim hala.

  alışveriş merkezine gittim ve listede yazılı olan şeyleri bir de neticenin kocasına yapacağı pastanın malzemelerini aldım. hava da güzeldi be. şöyle sahilden yavaş yavaş gideyim dedim. açtım pencereyi hafiften sağ şeritten tın tın giderken bir yandan da power xl dinleyerek keyif yapıyordum masumca. başıma geleceklerden bihaber.

  neyse eve döndüğümde. kapıyı açan neticenin yüzünde hınzır bir gülümseme ve hainlik okumuştum. önce bir anlam veremedim duruma. abla dedi. sen klavyeye kahve döktüydün ya. evet dedim, sildin mi? aman dikkat etseydin açıktı bilgisayar. evet sildim abla ama entarilerini de silmişim onu silerken. nasıl ya dedim neticeye bakarak. abla dedi. böyle sözlük mözlük zall falan yazıyordu. önce anlamadım ne olduğunu. sonra meraklandım azıcık. belki de kek tarifi bulurum diye bakayım dedim. detay aradım yok, yıldızlı aradım yok. sonra böyle ekle, sil, edit gibi; tıklanınca böle hoparlörden tık tık diye sesler geliyordu çok hoşuma gitti. tıkladım bende abla.
  ama sonradan modlardan biri lan mey manyak mısın? neden silip duruyorsun entrylerini diye mesaj attı. anladım ki çok kötü birşey yapmışım. ağlayarak uzaklaştı netice.

  netice mi? hala yanımda çalışıyor ama çalışma odama girmesi yasak. arada sırada internette kek, pasta tariflerine bakmasına izin veriyorum. önce sözlüğü kapatarak tabi..
  67 -13 ... mey
 3. 3.
  (bkz: bodyguard ın ayar verenleri pataklaması)
  1 ... penta-don
 4. 4.
  fazladan para isteyene kadar sorun yaratmayacak durumdur.

  (bkz: Drumm)*
  -1 ... blindguardian
 5. 5.
  moderasyonun da ev temizleyebileceği sinyyallerini veren fiildir. eveet bir türlü gerçekleştirilemeyen karganın evinde temizlik zirvesi bu sayede kıymetli modlarımız ve hatta zall tevikiyle gerçekleştirilebilir hale gelmiştir.
  camlardan başlanacak olan temizlik organizasyonu ütü arkasından yapılacak masajla bitirilecektir...

  camlar: july4th
  yer silme süpürme: byo
  toz alma: silentcry
  bulaşık: bl
  çamaşır: cbb
  ütü: zall

  çok yorulacağım için ardından yapılacak masaj iş bölümü;

  yağlama: cbb
  omuz başları ovuşturma: july4th
  spa masajı: byo
  ayak masajı: bl
  gerdirme ve küdürdetme: zall
  öpücük: silentcry *
  3 ... karga
 6. 6.
  görev bilinci takdir edilesi insandır. ama tabii biz her ne kadar bi dagıtıcı, kirletici, pisleyici ( bi de cok iyi gitar calıyoruz ) olarak gidip onun odasını daatmıyosak, o da bizim entrylerimizden uzak dursun !! yani güvendik şifreyi verdik, dakka bir gol bir, deveye diken insanı siken misali bir bir silmiş yazdıklarımızı ( hayır 3-5 arkadas girmiyoruz entrylerimizi o yuzden cogul kullanmadım "yazdıklarımızı vs.. vs.. " derken, kendimizden biz diye sözediyoruz sadece, saygı meselesi... )

  noodles: hatice entrylerimizi niye siliyoruz kuzum?
  hatice: seni daha iyi görebilmek için...
  noodles: ha?
  hatice: seni daha iyi yiyebilmek için...

  harbi mal a.k., sana sifreyi veren kafamı sikiyim.
  3 ... morsiyah
 7. 7.
  (bkz: tozunu alırken entry yi düşürmek)
  2 ... brian o conner
 8. 8.
  Bizim temizliğe gelen abla bilgisayar kullanmasını bilmiyor ki silsin.o evi silsin yeter.başkada bir şeye karışmasın zaten.
  1 -2 ... hexenkessel
 9. 9.
  -nurten abla sabah benim entry vardı naptın onu ?
  +nereye yazdıysan ordadır..

  (bkz: kıl eden cevaplar)
  6 ... noctivagant
 10. 10.
  entellektüel birikime sahip bir temizlikçi kadının entry silmesidir belkide yada kafasına göre silen biridir kimbilir. *
  1 ... rex ares