1. 1.
    Gaziosmanpaşa'da yaşanmış,

kadına şiddete hayır!

--spoiler--

evli ve bir çocuk babası mert al, temizlik için a. t. g.’yi evine çağırdı. istanbul esenler’deki evinden gaziosmanpaşa’ya giden kadın bu evde, 2 yaşındaki oğlunun gözleri önünde tecavüze uğradı. 30 yıla kadar hapsi istenen tutuklu sanık, bugün hâkim karşısına çıkıyor.

--spoiler--

https://www.milliyet.com....unde-tecavuz-etti-6253288
    11 -3 ... tarihci1071
  2. 2.
    inşallah babacan tavırla etmemiştir.
    8 -6 ... freudgillerden sigmund
  3. 3.
    Muhtemelen tahliye edilir.
    6 -2 ... serbestadam
  4. 4.
    Olay başlı başına insanlık dışı orası muhakkak fakat 2 yaşındaki oğlunun gözleri önünde detayı kahretti. Yargılama falan ödül bu canavarlar için. Direkt yargısız infaz şart bazı durumlarda..
    4 -1 ... sodomlu
  5. 5.
    muhtemelen cehapelidir.
    3 -7 ... updullah avici
  6. 6.
    babacan tavırla etmemiştir inşallah (!)
    3 -1 ... masklavi
  7. 7.
    erken boşaldıysa indirim alabilir.

(bkz: erken boşaldığı için ceza indirimi alan tecavüzcü)
    6 -1 ... rockonbaby
  8. 8.
    bak kalıbımı basarım "kadın aynaları iyi silmemiş" falan diye bir indirim alır bu karaktersiz p.ç.
    3 ... serdarsl06
  9. 9.
    Bağırsaklarından ameliyat olmak zorunda kalacaktır kısa zaman içerisinde içeri girince ouroboros çocuğu.
    3 ... benim adim senin
  10. 10.
    malum mafya liderlerinin hepsi dışarıda, gazetecilerde içeride, bunlar da bozuk sisteme güvenerek tck'yı ihlal etmekten çekinmiyor.

allah, bunun gibi canavarlara cesaret veren ve milletin karısına kızına tecavüz tehditleri yağdıran sosyal medya soytarılarına lanet etsin diyorum.

menfaatleri gereği dolandırıcılığa,
    işkenceye,
    adam yaralamaya,
    tacize,
    tehdide,
    ayrıştırıcı küfür ve hakaretlere ses çıkarmayan herkes şeytanın uşağıdır.

bunlar, türkiye'de ahlakı da, hukuku da, insanlığı da bitirdi.

sadece bir kesim zibidi değil, a'dan z'ye menfaatlerini düşünen herkes bu çürümenin müsebbibidir.
    2 -1 ... epsilon pi