1. 1.
    Gerçekten de dökuldugunde temizlenmesi kahredici sekilde zor olan bazi şeyler vardir ki bu şeyler sanki bilinmeyen bir güç tarafından düşey şekilde yönlendirilir.

geçenlerde bir pazar sabahı buzdolabındaki saklama kabini, içinde ne olduğuna bakmak için açmaya yeltendim. Evet dedigim gibi o Bilinmeyen güç devreye girdi ve kap bir anda elimden havalandı. Havadaki Kabi ne kadar yakalamaya çalışamsam da , göğsümde yumuşatıp dizime indirsem de fayda etmedi.malesef kap yere düştü ( kabin yere dusecegi kesinleştiği an voleyi yapıştırdım tabi kaçar mi) ve duvar çarpan kap mutfak halisi Üzerinde dustu. bir anda her yer menemen sosuyla kaplandı. Hanim da saolsun pek guzel menemen yapar. Bol domates soslu..ya Sadece Haliyla kalsa gene iyi. Allahım o nasıl bir sıçramaymis ki duvar buzdolabinin ici mutfak kapisi bulasik makinesinin alti her yer menemen sosu oldu. Neredeyse ağlayacaktım. Nasil aglamayim Hanim ve kızlar uyuyor. Ve ben onlara güzel bir hafta sonu kahvaltı masası hazırlama azmindeyken karşılaştigim şeye bak.

Sizce ne yaptım dersiniz? Ne yapacan amk eşek gibi her yeri temizledin. Dediğinizi duyar gibiyim. Kim ben mi temizleyecek.olm ben kazak erkekim! Hemen hanımı uyandırdim tabi. Kalk hadi mutfağı b.k ettim.dedim. ahaha. Yersen tabi.

Evet Böylesi bir durumun yaşanması Morfi kuralları içinde tespit edilmiş mi bilmiyorum.

Bdigim şey hayatin boyle bir cilvesinin var olduğu ve hayatin; bizlerle menemen vasitasiyla Cilvelestigi.
    1 ... salvatoreadamo
  2. 2.
    Ocak. Fırın. Ocak. Sonra yine ocak.

En kötüsü de ocak.
    ... mark darcy
  3. 3.
    gözyaşları.
    2 ... dupeduzadam
  4. 4.
    yağlı is lekesi her listenin başında gelir.
    ... monk of monkmountain
  5. 5.
    çay posası var bi de.
    ... salvatoreadamo
  6. 6.
    Nar ve vişne lekesidir. Artık gres yağına bile başvuracaktım o kadar yani. Tişört yırtıldı hala leke geçmedi.
    4 -1 ... kale3112