bugün

erkek nüfusu içinde yüksek bir popülasyona sahiplerdir, ki
aralarında ben de bulunurum.

erkek arkadaşım beni öpmüyor, kokluyor,romantik, çok seviyor diyen kız,
o burunla neyi kokladığımızı da bil istedim.
ayak kokusu erkegin parfümüdür.
en doğru sonucu veren yöntemdir.
yaptığında, normalde bunu yapan diğer samimiyetsiz erkekler tarafından bile aşağılanan erkektir. çok yavşak bir toplumuz malesef.
genel olarak öğrenci olan tayfadır.

(bkz: bizde yalan yoohh)
görsel
Benimdir.

Çoraba bakarak temiz ya da pis olduğunu anlamak zordur Ama bir kere giyilse bile az bi koku siner. Ki ben temiz insanım. Çoğu zaman dün giydiğim çorap mı, değil mi ayırt edemem. (Evet o kadar temiz) zaten mantık hatası şuradan geliyor: pis adam çorabı koklama gereği de duymaz alıp giyer.

en kolayı çıkarıldığı an kirli sepetine atılır. Burun da koklamak zorunda kalmaz.
Başka nasıl anlayacağız ki, diye şaşırdığım durum.
samimi insandır candandır sevin onları üzmeyin..
benim çorabım küçükken yemeye bayıldığım panço cipsleri gibi koktuğu için hala bazı bazı yad ederim o günleri.
en asil duyguların insanıdır.
tehlikeli oyunlar oynayan risk alabilen erkektir.
hiçbir zaman çoraplarının kirli olduğunu kabul etmeyen insandır.
Sıklıkla çorap değiştirmem nedeniyle çorapsız kalınca on beşe yakın çoraba uygulamışlığımla o sınıfa dahilim.
Yurtta kalıyorum.
tüm erkeklerdir. kızlar nasıl anlıyor ki diye düşünceye sürükleyen durumdur ayrıca.
yutsaydı, böyle konuşulmazdı.
giyilmiş olup olmadığını anlamak için tişörtün koltuk altlarını koklamak şeklinde devam eder.
Bir çorabın temiz olup olmadığını pratik zekasını kullanarak anlayabilen mantıklı erkektir .
Genelde çıkardığı çorabı tekrar giyip giymemekte ikilem yaşayan bünyenin başvurduğu, karar almasındaki en büyük şahane davranış. Koklamak iyidir. Burnunuza güvenin. O yanılmaz çoğu zaman.
Olm bunu niye yapıyorsunuz lan? Gün sonunda değiştirilir çorap işte, bi günden fazla giyilmez.
yapmadım diyenin amına koyarlar.

has erkektir.
içine dahil olmadığım güruh. çoraplarım kokmuyor çünkü.