bugün

hemşerimden uzak dur abber. git başka yerlerde ağla.
sen inanılamaz bir ruh hastasısın abırlayn...
kendisine eski bir nickimi kullanırken güvenime ihanet ettiği için kırılmış, donuz listeme dahil etmiştim. daha sonra aldığım bir nickte de sözlükte eleştirilmesi gereken bir sürü başlık varken üşenmeyip alt alta sıralayarak benim başlıklarımı eleştirmişti, bu davranışını kindar ve samimiyetten uzak bulup yine donuza eklemiştim. uzun süredir de herhangi bir bağlantım yok. kendisi hakkında herhangi bir düşüncem ya da entrym de bulunmuyor temenuj başlığı altında cevap hakkımı kullandığımdan beri.
bu konunun uzamamasını ve sadece kafamı dinlemeyi istiyorum. artık her şey geride kaldı ve orada da bırakmak gerekiyor.
yeni bir nick aldıysa herhangi bir bağlantımın bulunmadığı yazar. hotchner from abberline adlı nicklerimi birleştirmiş kişi de ben değilim ve onunla yaşadığı sorun da kendisini bağlar.
önemle belirtir, saygılarımı sunarım.
Bu teoriye göre rahmetlik hacı nenemle hastanede fingirdemiş o zaman.
bir tek benle fingirdediğini söylemişti. vay fingirdek
Seni üzenlerin mk abla!
(#46772329)
uzun yazmışlar kavga mı var acaba.
entry'lere göz ucuyla baktım, iyilik-dürüstlük üzerinden övgü ve eleştiri almış...

temenujka, arkadaşım olarak gördüğüm biri.. ben de mükemmel değilim, onun da topluma örnek olmak gibi bir görevi olduğunu düşünmüyorum. özetle mükemmel olmayabilir, olduğu kadarı bana yetiyor. bu konuda övgüleri de, yergileri de belli bir noktadan sonra abartı buluyorum...

kendisini nasıl bilirim? iyi bilirim.. insana zarar getirecek biri değil..
Gene mi zincirinden boşalmış bu kuduz.
Iyilik ve durustluk dersi verecek yazardir. Frank ihtiyacin varsa soyle ben oderim senin ucretini. Gruba giremedi diye herkese saldiriyor yazik yahu dalga geciyoduk seninle. Sen hala biseyler zirvala.
Neyse guzel kizlar fav.
temenujkaya özellikle de kedisine laf ettirmem. kendisini tanımıyorum ama bir kedi annesi. bence kedi annesinin kimseye zararı olmaz. hem de turuncu kedi annesi.
Bde nickini doğru okuyabilsem daha çok sevecemde...
Kendisini çok seviyorum. Ablama laf diyen Kim olursa olsun toptur, evet..
kimseyi üzdüğüm falan yok neyse onu yazdık küfür yok zaten tarzım değil edene ederim? kimseye kinim falanda yok ama yapı olarak görüte görmezden gelen tiplerden değilim eğer bi insan görüp görmezden geliyorsa bi çıkarı vardır veya istifade edeceği durumları vardır ee bizimde bi hayat tecrübemiz var insanları uyarmak kendine getirmek insani olaydır.

sari sekerim kalbine girerim sen hiç bu konulara gime istersen sen başlık açıp biri yazınca silen onun üstüne yıkan halk arasnda çakal sansar olarak tabir edilen birisin dürüs biri olsan bunu yapmazdın sen gibi tipler yüzünden burada kimler kimler silik yedi nerden bilicen birilerini savunurken elinde belgelerle gel bana ben kötü biri diye yazmadım zaten iyi biri dedim ama dürüst değil dedim sapla samanı jarıştırmayın ya siz nasıl okul okuyorsunuz nasıl ni eğitimden geçtiiniz anlatsana bize? bi insan bu kadar saf olamaz yane.
Konuşmiyim diyorum da dayanamıyorum haksızlığa zorbalığa…Lan olum siz ne boş adamsınız ya…bulmuşsunuz kadını sallayın saldırın…

ille sizi kemerleyelim mi? Niye böyle yapıyorsunuz? Efendi gibi bırakamayacak mıyız biz burayı? Adamın olmadığı yerde kimsenin sizi ciddiye almadığı yerde kendinizi lord sanıyorsunuz. Yapmayın bunu. Bak zamanı gelir pişman ederler. Haddinizi bilin…terbiyeli olun.
iyi insan olmakla dürüst samimi insan arasındaki ince çizgide gel gitleieri olan ikilemde kalan kişidir.

görsel

dün yazmaya zamanım kalmadı bugün yazayım. dün gece ne yazdın diskürd grubu için biz manita aramaya gelene dalga geçmeye küfür edene seçiciyiz bu kişileri gruba almıyoruz dedin? bu bi kuraldır sıkıntı yok burda iyi biri olduğun görünüyor ama dürüst olmadığın nerede ortaya çıkıyor aynı kişlerle takılıyorsun sözlük içinde ana avrat hakaret eden insanları aşağılayan sikerim sokarım diyen islam dinine küfür eden dinsiz donsuz kankalarına burada ses çıkarmayıp amannnnn be burada küfür etsinler ama diskürde gelirseniz küfür yasak diyebiliyorsun? bak buna (halk arasında ikiyüzlülük derler) kendi yeriniz olunca nasıl küfür yasak diyorsun aynı duyarrlılığı burada neden yapmıyorsun hayırdır? nasılda kuralcı oluyorsun. şu yazından sanimiyetin dürüstlük sorunu yaşadoığın ortaya çıkıyor. eskiler derdi ki bi insanın arkadaşı nasılsa kendiside aynen öyledir derlerdi hep haklı çıktı rahmetliler. neyse sana dinsiz domsuz çıkarcı rahmani değil şeytani olan kankalarınla başarılar dilemiyorum yolda kalır birbirinize düşersiniz inşallah.
sözlüğe sarılan bir yazar.
Sözlüğe renk katan yazarlardandır.
(bkz: Peki).
Mesleği vidanjör galiba. (#46755737)
Çok güzel kadın.

Sarılarak yatılırdı.
o nasıl tespit ya nutkum tutuldu.
aslında ben kendisi için kayıp ilanı vermiştim, hala kayıp.
az daha kayıp ilanı verecektim...
Açık oy için yakalarsa affetmez.