1. 428.
  temel karamollaoğlu
  2 ... ismet1994
 2. 430.
  ikinci tura kalma ihtimali mucize olsa da, şayet Allah'tan bir mani olmazsa sabah olduğunda kendisine ve partisine oy atacağım lider.

  Siyasi iktidarın tüm psikolojik baskı ve aba altından sopa gösterme çabasına münhasır argümanlarına hiç aldırış etmeden ve taviz göstermeden 16 nisan referandum sürecinde, şimdi de bu seçimlerde dik duruşundan taviz vermemesi ziyadesiyle takdirlere şayan bu tonton dedemizin. Muharrem ince veya meral akşener için bir önyargım yok, onlar da bence bu tarihi sürecin önemli birer parçaları. ama Sadece bu dik duruşunu onurlandırma ve naçizane ödüllendirme isteğim sebebiyle oyumu kendisine vereceğim.

  Tabi cumhurbaşkanlığı için ikinci tura muhalefetten kim kalırsa oyum ona olacak. ince'yse ince, akşener'se akşener, temel reis'se temel reis.
  15 -5 ... banjur
 3. 431.
  Sabah iki oyumdan birini atacağım şeriat dede.
  Mecliste çoğalmaları zamanla akp seçmeninin saadete sempati duymasını sağlar.
  Oley
  7 -3 ... hakan yavas
 4. 432.
  Sabah iki oyumu da atacağım bilge başkan.
  Şeriat dede ne amk.
  19 -3 ... sozleriyle alkis alan yazar
 5. 433.
  tereddüt etmeden, vicdan azabı yaşamadan, birilerine muhalefet olsun diye değil ülkeyi yönetmeye layık tek parti saadet partisi olduğu için ve kendisi de bu partinin bilge başkanı olduğu için iki oyumu da vereceğim.
  7 -3 ... neferi ceysu muhammed
 6. 434.
  (bkz: tutmayın küçük enişteyi)
  2 -8 ... betonayakkabi
 7. 435.
  bugün yüzde 1 yüzde 2 civarında oy almasını beklediğim aday. ama bazı anketlerde oyu yüzde 3 ün üstüne de çıkabiliyor. o civarda oy alması sürpriz olmaz.
  1 ... gecti baharim sondu bile bile
 8. 436.
  temel karamollaoğlu

  nasıl bilge olunur sorusunun cevabı. (foto caps)
  3 -6 ... prince devitt
 9. 437.
  Aklımda kalan tek vaadinin, "eğitim sistemini degistirecegiz" diyen aşkım.

  Muhakkak değiştirir.
  AKP ortaokullari imam hatip yaptı. Sen de anaokulundan baslarsin.
  3 -2 ... agoraa
 10. 438.
  bugün yüzde 7'ye yakın bir oy olarak çok büyük bir sürpriz yapacak temel reis. saadet partisi yüzde 2 oy almasına rağmen hep merkez sağdaki yüzde 10'luk seçmeni etkilemiştir. onların millet ittifakında olması yüzde 10'luk bir oyu etkilemesi demek. bundan bihaber cahil kekolar saadetin yüzde 2'si ile dalga geçiyorlar. saadete oy vermemelerinin sebebi; oylarının boşa gideceğini düşünmeleri ve oylarını daha aktif bir partiye atmaları. bu seçimde saadet gençlere çok hitap etti, onlara ulaştı. en basitinden babala tv'de yayınlanan videoyu izleyen birçok insan aklından "bu adam hepsinden donanımla la" demiştir. ki genç seçmen heyecanlıdır, düşünmez bazı şeyleri, gider canı ister verir oyunu.
  8 -3 ... t i b b