1. 1.
  a.k.partisinin alevi açılımı ile ilgili, madımak otelinin ne olacağı konusunda yapılacak bir toplantıya davet edilmiştir. daha önce ökkeş şendiller'i alevi açılımı toplantısına çağıran akp, şimdi de sivas katliamı sırasında "gazanız mübarek olsun!" diye böğüren bu adamı, madımak ile ilgili bir toplantıya çağırıyor. buyrun size akp samimiyeti.

  http://habercem.com/Topla...u-da-katiliyor_17350.html
  http://www.turksolu.org/1...o/temel-karamollaoglu.jpg
  4 -6 ... deli mi ne
 2. 2.
  akp'nin ne derece demokrat, ne derece samimi ve ne derece değişmiş olduğunu gösteren bir uygulama olarak madımak toplantısına davet edilmesi, sivas katliamının kaçak sanıklarının bir bölümünün hala aramızda rahatlıkla cirit atıyor olması ve cezaevindekilerin de yüksek düzeyde bakım ve ihtimam görmesi nazara alındığında; sadece ve sadece akp'den vekil olması temenni edilerek, akp'nin ne olduğunu ve ne olmadığını görmekten aciz liboş ve ikinci cumhuriyetçilerin uyanmasını sağlaması umulan şahıstır.
  4 -1 ... habeas corpus
 3. 3.
  (bkz: #14609701)
  2 ... 80 sonrasi genc
 4. 4.
  halihazırda 32.programında palavralarına devam eden sivas katliamının provakotörlerinden biri olan ve takiyyeyi sürdüren yalan makinesi yalanlarına devam ediyor pişkince ve de mali birand bir türlü canalıcı soruyu soramıyor.. vicdanınız var mı?
  2 -6 ... gurtludonuz
 5. 5.
  Sivas olaylarında halkı gaza getiren sakallı.
  '' gazanız mübarek olsun '' diyerek halkı dağıtmak istemiş sanırım kendileri.

  ve eksiyelen küçük beyinli küçük temellere sevgiler.
  8 -5 ... kurban olan zahide
 6. 6.
  bu adamın şu an dışarıda elini kolunu şeyini sallayarak dolaşması değil türkiye cumhuriyeti, insanlık adına büyük bir ayıptır. zaten soyaddan belli sıfatı. böyle adamların başını akşamları yastığa rahat koydurmadıktan sonra zaman aşımı olmasa n'olur hamunagoym, isterse 100 yıl sürsün dava. bir boklar çıkmaz.

  alternatif tanım : ilgisi yokmuş adamın sivas tatsızlığıyla, toprak sergen'di zaten orada bulunan arkadaş affola. 02.07.1993'te "kahrolsun laiklik", "müsluman türkiye" bıdı bıdı deyu salyalar saçarak bağıran hayvan oğlu hayvanların önüne geçip "gazanız mübarek olsun" diyen zavallı! belediye başkanı. ölen 30 küsür insana değil de bu kadar mübarek bir adamın kalbini kırdıklarına üzülürüm bah, canım benim.
  1 -6 ... pulemjot kalashnikova
 7. 7.
  kendisine her türlü pis iftiranın atıldığı kişidir, sivas olayları ile uzaktan yakından ilgisi yoktur. gözü dönmüş sözde ulusalcıların o dönemin iktidarı kimdi, polisi askeri kimin emrindeydi diye düşünüp, o dönemin yöneticilerini suçlamak yerine zavallı bir belediye başkanına sallamaları da çok manidardır. ne o sivas olaylarının arkasındaki ergenekon yapılanması ortaya çıkacak diye mi korkuyorsunuz. dönemin adalet bakanı shp.li, içişleri bakanı dypli idi vicdansız herifler, polisi askeri temel karamollaoğlu mu durdurdu, 7 saat boyunca müdahale edilseydi o olaylar olur muydu. ama diyorum ya hedef saptırma anca böyle yapılır.
  8 -3 ... lehtar
 8. 8.
  sivas olaylarıyla direkt açıdan hiçbir ilgisi yoktur. bilip bilmeden temel karamollaoğlu'nun yanında ettikleri lafın 3'te 1'ini edemeyecek kişiler burada ve çeşitli paltformlarda gelip pislik kusarlar bu şahsa karşı. zamanında suçlanması gereken birtakım kişiler varsa bunlar asker, vali ve o dönemin siyasi iktidarında olan kişilerdir, kurumlardır. boş beleş sallamak çok kolay. ayrıca itfaiye üstünde temel karamollaoğluna benzeyen ve şu anda mezarda olan şahısa temel karamollaoğlu o diyen cahiller de bulunabilir ülkemiz topraklarında. sadece son olarak şunu dile getirmek lazımdır ki, şahsen temel karamollaoğlu o gün halkın arasına çıkıp yapmayın etmeyin dese bir ton küfür yer hatta yobaz halkın saldırılarına da tabi tutulabilirdi. biraz araştırma lütfen. ayrıca sizin o ağzından salyalar akan yobaz tayfasından sanıyorsanız bu şahsı yanılıyorsunuz bir özgeçmişine bakınız derim.

  not: hiçbir dine bağlılığım yok. sonra temel karamollaoğlunun askeri demesin kimse. hayat felsefesi bana da uymuyor temel karamollaoğlu'nun ama gerçekler böyle.
  7 -1 ... tallguy
 9. 9.
  temel karamollaoğlu
  ... recomax
 10. 10.
  temel karamollaoğlu
  temel karamollaoğlu
  temel karamollaoğlu
  temel karamollaoğlu
  temel karamollaoğlu
  temel karamollaoğlu
  temel karamollaoğlu
  2 ... recomax