1. 1.
  Şüphesiz ki son 1-2 aydir gozlenen gercek. 2018'e kadar adami kimse sallamiyordu, simdi birden bire gundemde soz sahibi oldu, tvlerde boy gostermeye, pohpohlanmaya basladi. birileri bu adami parlatma cabasinda. benim icinse madimak katliami doneminde sivas'in belediye baskani. erdogan'i sevmem ama bunu hic sevmem. evet.
  12 -6 ... totonok folmondoko boton gomo
 2. 2.
  Titanik kardeş recep beyi de zamanında öyle yaptılar Titanik bey bazıları da size sözlükte aynısını yapıyor Titanik bey yaptığın tespiti sikeyim. Tamam amk kral çıplak Hehe.
  ... kobra nejdet
 3. 3.
  işin ilginç tarafı dün bu ihtiyara her türlü aşağılamayı yapanların bugün deli gibi sarılmaları. Bu akşam uğur dündar ı gördüm bunun yanında. Uğur dündar ı bilmeyen yoktur heralde. Hani şu erbakan düşmanı kemalist. Allah düşürmesin ne diyim.
  1 -2 ... frekans
 4. 5.
  bu adam gündemi işgal edecek kadar önemli biri olduysa.

  bu ülkede bir dümen döndüğüne inanırım.
  2 -1 ... betonayakkabi
 5. 5.
  Bu insan bana sevimsiz geliyor arkadaş. Zerre kadar güven vermiyor. Hayır zamanında buna düşman tipler şimdi parlatmaya çalısıyor. Ayrıca samimiyetsiz, enerjisiz, ruhsuz adamın teki. Hani değil tv de veya uludağ sözlükte ismi geçecek, normal hayatta aklına gelecek bir isim bile değil. Memlekette bir dümenler dönüyorda sonu hayrolsun.
  1 -2 ... uzunkartal
 6. 6.
  ne tarak yediğini kendi bile bilmeyen dede. içimde bir his çok kötü patlatacaklar bu emmiyi.
  1 ... timarli sipahi neferi