bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  baba insanı tabir ettiğimiz kisilik, vaktinin evdeki kısmının kahir ekseriyetini televizyon basında gecirmekten mütevellit uyku düzeni normal insanlardan farklı bir sekilde islemeye baslamıstır. artık televizyonun yaydığı dalgalar vasıtasıyla uyuyabilen baba, bu dalgaları almaya basladığı her ortamda bağımlılılk sebebiyle basını televizyona cevirir ve dalganın bünye üzerindeki etkilerine göre 5 ila 15 dk. arasında uyuklamaya baslar.

  dalgalar devam ettiği sürece uykusu devam eden baba, herhangi gereksiz kisinin televizyonu izleyen olmadığını görerek kapatması suretiyle dalgaları keser ve baba kisisi bir anda uyanır. belirli mahmurluk suresinden sonra dalgaların da kesilmesinin etkisiyle baba kisisinde homurdanmalar baslar. akabinde televizyon tekrar acılır, baba uyumaya devam eder.
  7 -1 ... sosyoklon
 2. 2.
  muhtemelen tartışma programı izliyordur, kapatınca bağırmaya başlar, dinliyordum lan içine sıçtın diye.
  3 ... untrain3d
 3. 3.
  (bkz: bu adam benim babam)
  4 ... haarp
 4. 4.
  su uyur baba uyumaz. o nasıl bir refklesktir öyle. elinden kumandayı almak için yeltendiğiniz anda gözlerini belertip size sonra da televizyona bakar. aslında hiç de takip etmediği programı/diziyi izliyormuş gibi yapıp akabinde tekrar bebekler gibi mışıl mışıl uyur. asıl sinir bozucu şey uyuyan adamdan o kumandayı almanın bu kadar zor oluşudur.
  2 -1 ... ipe serilen un
 5. 5.
  kanalı değiştirince de uyanan babadır aynı zamanda. hazır uyumuşken istediğiniz programı izleme hevesinizi pat diye açılan gözleriyle yarıda keser.
  ... bescarpialtieksiyedi
 6. 6.
  alışkanlıklarıyla harmanlanmış babadır. kanaldan çıkan rutin sese alışmış kulağının ahengi bozulduğundandır uykusunun bölünüşü. reklam girdiğinde de uyanır, gözlerini hafifçe aralar, kanalın aynı olduğunu görünce uykusuna geri döner.
  ... dikkat kotek var
 7. 7.
  Haber kanalını değiştirince uyanan babadır.
  ... chimerical
 8. 8.
  koltuğun üzerinde tv sesi eşliğinde aldığı uykusunun tadını hiç bir uykuya değişmeyen babadır. bazen üzerini örtmenizle, odadaki herhangi bir sesle uyanabilirken tv den gelen hiç bir sesle asla uyanmayan babadır.
  ... sokolad
 9. 9.
  aynı odada yatıyorsanız trajikomik olaylar yaşayacağınız babadır.

  muhtemelen tartışma programının olduğu bir gece. saat 1 veya 2.

  baba: horrrrrr (+50 desibel)
  az isirilmis muz: oy oy oy
  b: horrrrr (+51 desibel)
  a: oy oy oy
  b: horrrrr (+52 desibel)
  a: oy oy oy
  b: horrrrr (+53 desibel)
  a: oy oy oy
  b: horrrrr (+54 desibel)
  a: oy oy oy
  b: horrrrr (+55 desibel)
  a: oy oy oy

  en sonunda az isirilmis muz dayanamaz ve kalkıp televizyonu kapatır.

  b: sen mi kapadın izliyodum (yalana bak)
  a: yuh horluyodun bile.
  b: hadi len ordan.

  üst üste 4 gece bunu yaşınca alışkanlık edindim. önce kumandayı alıyorum. sonra yavaş yavaş sesini kısıyorum televizyonun. sonra yataktan kalkıp son hamleyi yapıyorum ve kapatıyorum tv'yi. * *
  ... az isirilmis muz
 10. 10.
  isviçreli bilim adamlarının üzerinde çalışma yapması gereken babadır.
  1 ... lock