bugün

çocuklarda izliyormuş bak sen şu işe.

zaten izlesinler. bunların ne olduğunu hiç bilmeden yetişen tipler büyüyüp tecavüzcü oluyor.
Desteklenmesi gerekilen bir kampanyadır.

Toplumda bu tip ahlaksız sahnelerin yeri yoktur.Ahlaki değerlerimizi korumak şarttır.
"baba biz nasıl olduk" sorusunu "leylekler getirdi evladım" şeklinde cevaplayan ebeveyn efsanesini doğrulamaya çalışan insan talebidir. demek ki bu adamlar hakikatten var. çocuklar 20 küsür yaşına gelip bir kadın ile bir erkeğin öpüşüyor oldukları gerçeğini kendileri yaşayana kadar bu bilgiyi saklamak lazım.

tamam çocuklara erotik şeyler müstehcen şeyler izletilmesin hatta televizyon ve internet sınırlı sürelerde kullandırılsın ancak bunun en temel şartı hayatın her alanına sansür uygulamak değil. bu şekilde çocuklar daha çok merak ederler her şeyi. sonra önünü alamıyorsun işte o merakın ve bilmemenin. şiddete kadar gidiyor iş büyüdükçe..
cocuklarin öpüsme görmesinden rahatsiz olmak ama silahlarin patladigi, kabadayilarin kol gezdigi sacma dizilere prim vermek oldukca tutarsiz.
ben de dayak sahnelerinden rahatsız oluyorum. öpmek woww haram dayak kimseyi rahatsız etmiyor yani? zihninize...
Bi siktirip gidip amk.
görsel
Doğru öpüşme olmasın. Ancak tecavüz, taciz, pedofili falan hepsi olsun.
Zihninize sizin...
kavga, küfür, çeteleşme, silah, uyuşturucu kullanımı, şantaj, kumar, yalan gibi içeriklerin kaldırılması daha öncelikli iken insanların birbirine sevgisini göstermesinin en büyük işareti olan öpüşmenin ayıp ve kötü olarak adlandırılması son derece çağdışı bir düşüncedir.
Silah, dayak, şiddetin her türlüsüne ses etmeyip öpüşmeye odaklanmak asıl sorunun ne olduğu konusunda bilgi veriyor.
televizyonunu sat, aboneliğini iptal ettir.
bence de olmasın.

ne olsun peki ?
yandaş dizi edho'daki gibi parmak kesme sahnesi olsun.
ne olsun peki ?
yandaş dizi kırgın çiçekler'deki gibi kadına şiddet olsun.
ne olsun peki ?
yandaş dizi s.anlat karadeniz'deki gibi herkes birbiriyle yüksek sesle konuşsun.

ne güzel değil mi ?

çocuklarımız kötü de etkilenmez.

harika(!) olur be !

hay sizin zihniyetinize sokayım !
evrimini tamamlayamamış homosapien beyanı.