bugün

çözülemeyecek, türk milletinin kanayan bir yarası olarak kalmaya devam edecek sorunsaldır.

ayrıca sıralama usulünü bizden farklı yapan evlere gittiğimde, kendimi sığıntı gibi hissediyorum..olmuyor eksik kalıyor bir şeyler sanki..
yahu trt'leri ilk sıralara koymayan aile mi olur diyorum kendi kendime..o kadar yapay buluyorum ki..sanki evlerinde her akşam yemeğinde havyar yemekten bıkan bir baba, arkadaşlarıyla poker oynayan bir anne, erkek arkadaşını ailesiyle tanıştıran bir abla tahayyül ediyorum..
o derece itici buluyorum..
digitürk alarak ortada kalmayacak sıralama sorunudur. ama orada da başka bir sorun var. kanallar bütçeye göre dizilmektedir. ne kadar para o kadar ön sıra. sık sık izlediğin bir kanalı 90. sıralarda görebilirsin.
merak ettiğim, sonucuna ulaşamadığım sorunsaldır. evde, işte, otelde, arkadaşta, akrabada hepsinde ayrı yerlerdedir. kimisi trt-1'i 1 numaraya atarken, kimisi izlenecek bir şey olmadığı düşüncesiyle sonlara bırakır. uydusu olanlar ise genelde ilk 10-20 kanalı sıralar geri kalanını takmaz. malum 78593257 tane kanalı neye göre sıralayacak?
güncel Önemli Başlıklar