1. 1.
    hayatında bir kere de olsa o heyecanı, o mutlulugu; o tavan yapan egosunun verdigi zevki yasamıs insandır. ben 9 yasındayken bi kere basketbol oynarken yeni yapılan sahayı cekip tv de yayınlayacaklarını söylemislerdi. mac yaparken de şansıma ben turnikeye girmistim o basket olmustu ve yayını kesmislerdi. kanal a ydı heralde, gece saat 11 de yayınladılar o programı da aileyi de kendimi de o saate kadar beklettim kendimi televizyonda 2 sn görebilmek icin. böyle seylerle mutlu ediyoduk iste kendimizi biz de. (bkz: çocukluk)
    7 -1 ... nickim ne olsun karar veremedim
  2. 2.
    televizyon 37 ekran ise hayli zorlanmışlardır.
    2 -1 ... nancakuzinciri
  3. 3.
    lcd idi.. çabucak kırılmıştı..
    3 -1 ... draco von hagen
  4. 4.
    televizyona çıkmak *
    11 -1 ... kirisik
  5. 5.
    sünnet anı kameraya çekilip daha sonra ailece televizyonda izlenen tüm yazarlardır. tüm çıplaklığıyla televizyona çıkmışlardır.
    9 ... 41inci karakter
  6. 6.
    Figüran olarak birkaç dizide yer almıştım ama çok az göründüm. Hatta bir kereside "sihirli" dizilerinden birinde çıktım diye 2 ay dalga geçmişlerdi arkadaşlar.. O günden beri ajanstan telefon geldiğinde sorarım; "büyü, sihir falan yok değil mi?"

Objektif tanım: yazarların televizyona çıkış şekileridir.
    4 -1 ... cok gulen mutsuz adam
  7. 7.
    bende adriamana limana ile fotoğraf çekinmiştim.
    televizyona çıkmış sözlük yazarları
    2 -1 ... kawazakiskibombo
  8. 8.
    2011 aralık ayında kelime oyunu'na çıkıp kepaze olmuşluğum var.
    2 ... 0game
  9. 9.
    Andy warhol bir gün herkes on beş dakikalığına meşhur olacak demiş.günümüzde herkes ucundan köşesinden ekrana çıkmaya çalışıyor.sözlük yazarlarından da ekranda gördüklerimiz vardır.

bir de canlı yayınlarda telefonla arayıp arkada dolaşan tipler var.herhalde birilerini arayıp şu kanalı açın ben ordayım diyorlar.
    4 ... sessiz geveze
  10. 10.
    Plazma olmasa çıkardım. Kırılır şimdi 75kg tartmaz incecik şey.
    9 -5 ... sempatik degil ama yakisikli