bugün

narsist , bir üst modeliyse artist bir kızdır . azcık kaşarlık sergilemesi ise kabul edilebilir bir gerçekliktir.
egonun farklı tatmin edilen yollarından sadece birisidir.
gizli lezbiyendir.kendinin bile haberi yoktur.saygı duymak gerekir.
heryerde kendisini görmek isteyen şizofren ruhlu kızdır.
kendini beğenmiş kokonanın tekidir.
güzel olabilir bu kız ama kaşarlığa lüzum yoktur efenim.
--spoiler--
narsist , bir üst modeliyse artist bir kızdır
--spoiler--

bir üst modeli ne abi ?
kendini bir bok sanır.
ekrana brad pitt'in resmini koyan kızdan daha antipatik gelmeyendir.
egoisttir.
telefonunun ekranına kendi resmini koyan erkekle aynı zihniyete sahiptir. lakin tasvip etmediğimiz davranışlardan birini uygulamıştır bu insanlar. gerek yoktur. acilen değiştirsindir. itici oluyorsunuzdur.
Güzelliğinin farkında olan kızdır. Koysun tabi, çokta yakışır ekrana.
kendisini görünce mutlu olan kızdır.
ekranina bebek resimleri, yegenlerinin fotolarini, börtü böcek veya ünlülerin fotolarini koymak istemeyen kizdir.
telefonunun ekranını sadece kendinin görmesi gerektiğinden yola çıkarak sorunluysa bile sadece kendine hesap vermesi gereken kızdır.

şimdi böyle diyincede dolgun ücretli avukatı gibi oldum bu megaloman kızın ama öyle. yani ücret kısmını geçersek sonuçta ne bakıyon yarrağım kızın telefonunun ekranına?
nar bahçelerinden çıkmayan kızdır kendileri.
ergen olma ihtimali yüksek olan kızdır. benmerkezci düşünce yapıları fazla olduğundan kendilerini görmek, beğenmek hoşlarına gider.
dedesinin resmini koyması gereken kız.
ergen olması muhtemel kişidir.
erkek modeli de görülmüştür.*
Kafasini yana yatirip dudaklarini büzen kizdir.
sen ne diyorsun ben duvar kağıdını kıvanç tatlıtuğ yapan erkek gördüm. Tanıma gelince dahada kötüsü vardır dediğim kızdır.
telefonunun ekranına koyacak düzgün bir şey bulamayınca bari kendi resmimi koyayım diyen kızdır.
soğuma hızımın 5 sn. olduğu kız tipi. sonra vay efendim niye senin arkadaşın az. az olur tabi.
evlerden uzak olmasını umduğumuz kızdır.
edit: ahanda o kız burada.