bugün

elini büyük bir ihtimalle o delikten içeriye sokacaktır ve tırnaklarının arası çıkarttığı dışkısı ile dolacaktır.
kendisi arkadaşım olur. birde telefonuna dokunmadan söyleseydi süper olurdu.
böyle avanaklar olmasa telefon firması nerden para kazanacak.
kolunu acımadan o deliğe sokmuş ve biraz uğraşmış kadındır. dezenfekte etmeden dokunmayınız.
o benimdir , alidir , ayşedir ..
sonra o düşen telefon alınır, bir güzel kapağı çıkartılır yıkanır fön makinesi yardımıyla kurutulur
daha sonra kullanılır.
not: üzerine pislemeden farketmek lazım..
*
Aaa Kanka. Sen misin?

Tuvalette ne yaptığı belli olmayan kadındır.
gayet normal kadındır. kendi başıma geldi oradan biliyorum.
telefonu çantaya attığımı sanarak, culk diye klozete atıverdim. saniyelik bir ne yaptım ben paniğinden sonra kolumu da soktum tabii.

o telefona jeton verilmiyor, para veriliyor!
bu da babamın ertesi gün bana verdiği cevaptı.

maalesef telefon sizlere ömür. pirinçlere mi koymadım, güneşe mi koymadım... bir işe yaramadı. gerçi pirinçten sonra biraz da güneşe koyayım dediğimde, yağmur yağması telefonun fatihası oldu o ayrı.
yine aklıma geldi, içlendim.
telefonunu tuvalete düşüren erkekle aynı olan kadın.
face ''book''a direkt bağlanan kadındır .
Aynı hareketi birden fazla tekrarlanmış ise kasıt vardır bir insan bu kadar salak olamaz.
arkadaşımdır kendisi. bir de utandığı için sifonu çekerse ve tüm uğraşlara rağmen telefon bulunamazsa ağlar, depresyona girer. yazıktır.
(bkz: en sevdiği renk mor olan kadın)
tuvalette telefonla ilgili planları olan bi kadın olabilir. *
Muhtemelen elini biraz sonra tuvalete sokacak olan kadındır.
Göt cebinde taşiyordur.
telefonun kıpraşımlı olması durumunda, o teli kukusunda taşyarak, tuvalete oturduğunda unutan kadındır.
Cep telefonunu cebinde taşıyan, her meseja aramaya anında cevap vermek isteyen kadındır.
ama ablacım arka cebine koyup unutursan ooo hooo daha kaç telefon almak zorunda kalırsın sen.
bir de hiç çekinmeden telefonu alıp, kurutup hala kullanmaya devam edenler oluyomuş evlerden uzak.