bugün

evlat acısı gibi koyar.. bir daha aynı hatanın kesinlikle yapılmayacağı kararı alınır.. son model telefon alınır.. ve tekrar kırılır..
(bkz: ekran koruyucusu)
(bkz: buff ekran koruyucu)
hergün kalbimiz kırılıyo telefon ekranı kırılsa nolcak.
(bkz: kurşun adres sormaz ki)
Dünyanın en saçma hallerinden biri. iphone kullanıyorsanız daha da sorunlu bir durum. orijinali yaptırsan ciddi para, yaptırmadan sürekli kırılacak artık. tam bir arada kalma hali.
(bkz: evlat acısı) gibi bir durum.
en can sıkıcı olaylardan biri.
iPhone ü olan arkadaşımın taksidi bitmeden bin lira ödeyecek.resmen bir telefon parası.aman dikkat!
Zamanında yeni aldığım 2 günlük telefonumla caddenin kuytu bir köşesinde kenara çekilmiş arkadaşı bekliyordum arkadaşa mesaj atmıştım cevap geldi açıp baktım cevap yazıyorum birden ne olduğunu anlamadan bir sarsıldım telefon elimden fırladı havada bayağı süzüldükten sonra pat yere düştü karşı taraftan koşarak gelen bir insanoğlunun bana çarpması ve daha ben söylenemeden gözden kaybolmasıyla telefonun yanına gittim ve henüz 2 günlük ekranı boydan boya çatlamış telefonumu alıp kendi kendime söylenerek telefoncunun yolunu tuttum. Caddede yürürken kendi kendime söylendiğim için deli sanılmışımdır muhtemelen.
Zaten sinir bozucu bir durum Ben düşürseydim tamam da başkasının vesile olması daha sinir bozucu.
Galaxy s3'ün ekranını 350 tl'ye yaptırmıştım bi zamanlar. Sonra daha sakin sinirlenmeye başladım.
Ekranı kırılmadan görüntü gittiği için 400 lira ödemek zorunda kalmıştım. Garanti kapmasamına girmiyor ve genelde tamiri pahalı oluyor.
samsung galaxy s duos telefonuma 80 lira masraf çıkarmıştır.
Zenfone 2 300 lira masraf 6 aydır çatlak ekranla kullanıyorum.
insanın içinden bir parça kopmasına neden olur. Siz siz olun ekrana cam taktırın ucuz ve kolay bir çözüm.
Daha 6 günlük telefonum ihmalim sonucu düştü. Gerçekten ağladım lan. Yaptırmayı sordum 450-600 arası değişiyor. Çalışıyor sadece dış ekranı gitmiş. 100tlye yapanda var ama dış ekran ile iç ekran yapışık imiş. Bu sadece dış ekranı yapcam 100e dedi. Yapabilir mi şüpheli tabi. Her neyse sözlük. Bana 300tl yollayabilecek babayiğit var mı. Inanin oderim zamanla.
insallah gözüm bozulmuştur hissidir.
yırtık konvers etkisi.
Dün başıma gelen saçma sapan olay.

Arkadaşım ile sahilde yürürken bir tane adamın airsoft atış poligonu açtığını gördük.Ulan atsak mı atmasak mı diye düşünürken hadi atalım dedik.ilk seferde patır kütür indirip zevkini tam alamadık ondan dolayı birer atış daha yapalım dedik.Adama da videoya çekmesi için rica ettim.Adam geçti poligonun içine video çekiyor.Ulan göt lalesi insan hiç mi düşünmez mermi sekiyor vs.diye.Sen mermi git hedeften sek telefonun ekranına çarp.Şuan Gazi iphone6 oldu.Bana da güzelcene girdi..
üzücü :( sadece bunu söylerim.
ilerde, günümüzdeki kaotizmi resmedecek ressamların kullanacağı bir imge.
Ansızın ölüme sebep olabilir.
(bkz: kalp krizi)
Masraf.
benim biraderin doğubankta dükkanı var. ona götürün halleder. bi selamımı söyleyin size inidirim yapar. maksat müşterinin ayağı alışsın *
Yine bana hüsran bana yine hasret var şarkısını dinlettirir. Telefona ayrı verecek paraya ayrı üzülünür.
Dün tişört cebimden çıkarırkan elimdem kurtulup betona düştü ve ekranı mefta oldu.
(bkz: samsung galaxy s3)
güncel Önemli Başlıklar