bugün

açık ve net maldır. bir de sevgilisinin resmini koyan insanımsı eziklerden hiç bahsetmiyorum.
sopayla kovalamalık bi insan.
(bkz: Megaloman)
itici insandır. Koşarak uzaklaşılması gerekir.
(bkz: ne kafalar ne kafalar).

sahiden var böyle insanlar.
Kırk yıLın başı çektiği fotoğrafta güzel çıkmıştır, ondan koymuştur.
Çirkinse demek...
Anlam veremediğimdir. Kilit ekranına da koyduysa vah ki vah.
Kendisiyle barisik olmayi gectim. Kendisiyle aşk yasiyordur.
Muhtemelen yandan açmalı kılıfı da vardır o telefonun. Ve s4 falandır.

Aq telefonun başına bisey gelme ihtimali, kendi başına bisey gelme ihtimalinden daha düşüktür Oyle korur telefonu.

Haftasonu fiorinosuna 15tl gaz atıp mangalada gidiyodur bu şahıs.

Küçümsemek için söylemiyorum. Bu tamamen durum ve kişilik tespitidir.

Respect.
şu dünyada herşeyi ve herkesi anlarım da bir tek bunun anlamam. tam bir saykoluk, kendini gördükçe sevesin falan mı geliyor ne oluyor aq?
Kurtuluşu ve huzuru kendinde bulan insandır.
Geçen hafta ilk defa kendi fotoğrafımı duvar kağıdı yaptım.
Tatil fotoğrafı. Kendimi o güneşli ortamda görmek moralimi düzeltiyor. arada bakıyorum. Hatta bakmaya doyamıyorum.
(bkz: telefonun ekranına kendi resmini koyan kız)

denk gelmedi daha bi erkek bunu yapan.
(eğer malum fotoğrafta yanında herhangi bir arkadaşı yoksa sadece kendi fotosunu duvar kağıdı yapmışsa) cinsiyeti farketmez kendini beğenmiş ve hafif bir gezizekalılık olan insandır. hemen rencide edilmelidir.
Pijamasının fotoğrafını çekip ekranına koyan insanla yarışıp luuzırlığı tadabilir.

Telefonumu güncelledim ve her şey yitip gitti, dımdızlak kaldım. ilk çektiğim fotoyu da ekran görüntüsü yapınca böyle bir şey oldu işte. Saçma sapan penguen fotosundan su damlası fotosundan daha iyi, bir teknolojik aleti ne kadar kendime ait hissedebilirsem o kadar hissediyorum şu an. Bir paçavra pijama ile en üst verime ulaştığım için şaşkın ve mutluyum arkadaşlar.
Narsistlikle alakası yok hayır efenim bildiğin kekoluktur.
Kendi telefonu olduğu için doğal olarak istediğini koyabilir. Ayrıca çok iyi fotoğrafları varsa neden olmasın.
kendiyle barışıktır, dicem ama bi gülme geliyo.
Narsist belirtisidir.
Görgüsüz.
kendisi kapalı olmasına rağmen açık fotoğrafını ekran yapan insan değildir en azından. böylesi de var daha fena.
çok saçma buluyorum belki bir arkadaşla falan olur neysede.
Kezbanus isidir kesinlikle.
belki telefonu kaybolursa bulan kimin olduğunu anlasın diye yapmıştır.
yok bu da çok zorlama oldu. o zaman maldır. evet bu daha iyi.
"Gereksiz ego patlamalarında bugün" dedirten eylem.

Yapma annem, yapma gülüm, yapma gadasını aldığım yapma.
Manzarasi guzel, başarılı fotograflarim dururken gereksiz fotograf koymak neden?