bugün

Komidinin üstüne kendi resmine koyan insanla kıyasıya yarıştırdığım insandır. Mazoşisttir.
Bir nevi özgüven eksikliği yaşıyordur. Ya da tam tersi. Bu işler biraz karışık.
(bkz: bir kızın Kezban olduğunu anlama Yolları)
(bkz: bir erkeğin kamil olduğunu anlama Yolları)
Retrica kullanarak çok güzel olduğunu düşündüğü bir foto çekmiştir. Bunu da herkesin görmesini istiyordur. Hemen ekrana koyar , sonra telefon ortadayken saate falan bakıp durur telefondan herkes görsün diye.
yani farklı bir yaklaşım bu da sonuçta.
Maldır, kendine hayrandır.
kuvvetle muhtemel hic yapamayacagim eylem.
Bunu yapacak kadar kendimi begenseydim mutlu olurdum.
Kendini güzel/yakışıklı zannediyordur yada gerçekten öyledir.
(bkz: kendi fotoğrafını telefon arka planı yapan insan)

resim değildir o fotoğraftır. resim çiziyorsa neden koymasındır.
(bkz: megaloman)
Belki yalnızdır.
Egosu tavan yapmista olabilir.
Belki de narsisttir..
Herşey olabilir.
ulan alt tarafı bi resim koymuş, yerin dibine soktunuz insanı.
o nasıl bir egodur anlatılmaz yaşanır mümkünse biz yaşamayalım.
(bkz: Narsist)
aşağılık kompleksine sahiptir.
genellike türbanlı hanım kızlarımızın yaptığı eylemdir.
bazende yanlarında tokmakçılarıda olur resimde.
yalnızdır. sevgilisi yoktur. ne yapsın la adamcağiz/kizcağiz o da insan değil mi?
Egoist insan modelidir.
her zaman kendini beğenmiş ve egolu görmüştüm bu insanları. ama öyle olmadığını egolu olmayan ve kendini beğenmeyen arkadaşlarımda gördüm. demek insandan insana değişiyormuş, genelleme yapmamak lazım.
gayet normal bir şey
ne koyacaktı ya.
Genelde kendini bi sik sananlarin yaptigidir. Yakin arkadasimdan biliyorum.
Agir kekodur.
çoğunlukla kızlarımızın yaptığı eylemdir. bunu bile kaldıramazken erkeklerinde bu furyada yer aldığı eylemdir. psikolojik sorunları olduğuna inandığım kişilerin tatmin olmak için her türlü sosyal ağlardan paylaştıktan sonra kendine taparcasına ekranına koyup haz alma duygusunu yaşamasıdır.
abi allah aşkına yapmayın çok komik ve utanç verici bi olay lan. bogazici manzarasi koy güzel bi manken koy ama ne bileyim bana ters istersem ön kamerayi acarim ne lüzum var be.
Mallık ya bu ahaha adam sarı leblebiye benziyür bi de telefona koymuş ahaha.bunlara gülüp gecerim.
güncel Önemli Başlıklar