bugün

kendini çok seven, kendine hayran insandır.
(bkz: megaloman)
en asil duyguların insanı değildir. fotoğrafını arka plan yapacak kadar değerli birisi yoktur hayatında.
" ben" merkezi oldukça gelişmiş insandır. kendiyle barışık olmayla; kendini beğenme arasındaki farkı tam anlamıyla kavrayamamıştır.
bilinçaltında egoist duygular beslemektedir.
en çok kendini seven, kendine değer veren, belki de kendinden başka sevecek şeyi olmayan kişidir.
özgüven eksikliği olan insandır.

telefonumda tavşanım ve köpeklerimin fotoğrafları var sadece. benim durumum hangisine giriyor bilemedim *
şahsımdır. kırk yılın başında cosplay yapmışız.
(bkz: ben)
ne koyacam elalemi , o kadar para verdim. kendi resmimi koyarım.
nokia 2100 telefonun arkasına fotoğraf koyma imkanı vardı. oraya çektirdiği vesikalık resmi koyandan bin hatta on yüz bin kat daha mantıklı insandır.
suretinden utanmayan insandır. ayrıca idolümdür.
her zaman garipsediğim insan modelidir. sürekli kendi resmini görmekten nasıl bir zevk alıyor olabilir. tuhaf. bir o kadar da ilginç.
fazlasıyla gereksiz olan insandır....
bir de bunların evinde stüdyoda çekilen dev fotoğrafları vardır.
ki o daha vahim bir durumdur.
kaybolursa diye herhalde.
liselidir, uzak durulması gerekir.

(bkz: apaçi suat)
bugün dolmuşta gördüğüm kızdır. o ya bir amerikan barbisidir(ki güzeldir de aslında), ya da bir türk kızıdır(güzelliği tartışılır).
mal olan insandır. ayrıca fotoğrafını koysaydı keşke. evet.
kendini ultra güzel/yakışıklı gören ve biraz da üstüne kıroluk sinmiş kişi eylemi.
(bkz: anne megaloman ne demek)
önceki telefonumda 2 yıldır yaptığım eylem. şu anki telefonum desteklese yine kendi fotoğrafımı koyacağım ama. (bkz: nasip kısmet)
(bkz: ahmed angel)
resim benim telefon benim. Canım koymak istiyo. Başka bişi yok.
(bkz: narsist)