bugün

özel hayata müdehaledir. herkesin hırsız olamayacağını varsayarsak, belli kişilerin dinlenmesi gerekir. ancak nette yazılanlara göre, binlerce anahtar kelime var ve sinyal yanar yanmaz dinlemeye takıldığı söyleniyor. o an konuştuğunuz özeliniz neyse biri sizi dinliyor.
eğer kanunsuz bir şey yapmıyorsanız korkmanıza gerek olmayan durumdur.
zaten dinlenmeli ki hainler ortaya çıksın.
bazen gereksiz, bazen dikkat edilmesi gereken bir durum.

istedigim sekilde konusamiyorum, tedirgin olmuyor degilim.
Amerikan başkanı dahil herkes sizi dinliyor.

Ruh hastaları.
Dinleyen kesin sıkıntıdan patlar... günde en fazla 3 kişinin aradığı telefonu dinleseler ne olacak zaten...
kimse dinlemese bile google mutlaka dinliyordur *
Elinizde 7/24 akıllı telefonlar olup sadece dinleniyor muyum acaba diye tedirgin olmanızda ne bileyim...
Edit: hemen içinize kurt düşüreyim.
1 konum verilerinizden takip edilebilirsiniz.
2 evet dinlenebilirsiniz telefon konuşmalarınız değil yüzyüze iki kişi arası sohbetleriniz dahil.
3 görüntüleriniz kaydedilebilir.
4 banka işlemleriniz kayıt altına alınabilir.
5 yazışmalarınız e postalarınız hepsi kayıt altına alınabilir.

Teknoloji siz ona güvendiğiniz kadar güvenli.
(bkz: das leben der anderen)
Telefonun 7/24 dinlenmesi gerekmiyor. Olay paranoya yapmaksa , sosyal medyada aktif olan belli insanları dinlemeye almak daha mantıklı. Adam tweet atıp rengini belli etmişse bütün yazışmalarını takibe alabilir ve risk değerlendirmesi yaparsın. Facebook ta kimler ekli kaç tanesi aktif vs vs. Sonuçta cem yılmaz diyor ya mangal yapan adamı neden cia dinlesin izlesin. Ben olsam içinde başkan kelimesi geçen bütün yazışmaları takibe alırım mesela.
Cıa peşimizde olm haberin yok mu?
Zaten akıllı telefonlara uygulama indirdiğiniz zaman bazı uygulamalar sizi dinlemek istiyorum diye izin istiyor bizde sıradan bir protokol diye hemen tamam deyip geçiyoruz sonra bir bakıyoruz ki az önce konuştuğumuz ürünün reklamı telefonda "a şansa bak bende bu ürünü arıyordum."
Eş dost akrabalarınız arasında dolaşık birileri varsa, Telefonunuz da birazcık yankı yapıyorsa böyle bir şüphe uyanabilir.

-alo
+alo(alo alo..)
+?? Akşam mangal var. Etleri ben getiriyorum.
-karıları mı? 200 liradan fazla vermem.
+hay amk!
her an tetikte olmamızı sağlayan korkudur.

(bkz: cia bu hesabı takip ediyormuş)
hic boyle takintilarim yok, yok izliyorlarmi yok dinliyorlarmi cokta sikimde, yigidin mali meydandadir izleyen izlesin dinleyen dinlesin , en fazla sikimi tassagimi gorur, 332 ses frekansimla ami gotu islanir.
güncel Önemli Başlıklar