bugün

daha hafif, daha güzel kullanmaktır ancak telefon çok pahalı olunca mecbur kılıfla kullanıyoruz. aslında bir kamera koruyu aparat ve kırılmaz nano cam aldın mı sorun olmaz da yine de insan zarar gelsin istemiyor işte.
hoş değil ama çok ağır oluyor hafif telefon. 6 yıl kılıfsız aynı telefonu kullandım, şimdi kılıfla kullanıyorum alışmak zor geldi.
Hiç düşmeyen telefon, kılıfı çıkarttıktan sonra düşer.

(bkz: gethere kanunları).
4 yıldır kullanıyorum iphone 6s'i. artık kap takmıyorum. kırılırsa da değiştiririm artık.
An itibari ile 11 pro max ile gerceklestirdigim eylem. Kirilirsa da sikim sag olsun.
Tavsiye edilecek bir eylem değil paran varsa tamam.

Ekranımın 6 yerinden çatlattım ve telefonu şuan yamuk kullanıyorum sözlük.

Bknz: ama yinede kullanıyorum.
Son yıllarda üretilen telefonlar çok kayganlar.insana elinde canlı balık tutuyor hissi veriyor.o yüzden kılıfla daha rahat.
Delikanlıca bir eylemdir. Helal olsun.
kılıf ağırlıktır.
Telefonu aldıktan 1 hafta sonra yere düşmesi sonu kırıldı güzel buluş
Not:(sakar da olabilirim)
iki şeye kılıf takmaktan nefret edilir.
Telefon ve...

Hissetmek lazım.

Edibüdü: ikincisini yazmayı unutmuşum.
Tabanca olacaktı.
Ekran koruyucu da takmıyorum. Telefon kullandığını hissediyor insan.
Kafamıza esince Yeni telefon alma lüksümüz bulunmadığı için yeni bir telefon almış gibi hissedeyim diye yaptığımdır.
Telefonu alalı 3 ay oldu. (Samsung Galaxy A30s). Bu 3 aylık süre zarfında 2 defa cebimde taşıyıp yarısının dışarda kalması sebebiyle yürürken duvara sürttüm, 1 defa düşürdüm, 1 defa da üzerine çeyrek bardak su döktüm. Ancak önlü arkalı silikon kılıf kullanmam sebebiyle en ufak bir hasar bile meydana gelmedi. Kılıf olmasa 3 aylık telefon neredeyse perte çıkacaktı.

Benim gibi sakar bir adamsanız yapmamanız gereken durum.
kirlenmesine neden olur.
böyle insanlar var gerçekten.
kııfsız kullanınca kendini cool sanıyor mallar.
Erkek oğlu erkeklerdir.

Kılıflı kullanan cuckoldtur.
daha güzeldir.
Benimdir, çünkü kılıf cebimdeki paraların hepsini çekip çıkartıyor
Her türlü kılıfa karşıyız...
--spoiler--
önceki iphone' um alüminyum olduğu için elimden kayıyordu,
--spoiler--

bunu yazmak için gelmiştim jilet gibi adamın elinde kayıyor mecburen kılıf kullanıyorum.
her telefona kılıf aramayın lütfen..
Kolaydır, herkes yapar.
Yiyorsa kılıfı telefonsuz kullanın
Telefonu alan kılıfını uydurur.

Saygılar sunuyorum azizim…
intihar etmektir. bile bile lades demektir. ateş üzerinde yalınayak yürümektir. seneler boyunca ''telefona kılıf takmam'' diyen şahsım bile ekonomik şartlara boyun eğip silikon kılıf kullanmaya başlamıştır ve tüm yazarlara aynı şeyi tavsiye etmektedir.
Asla cesaret edemem ya, kırılır zarar görür diye.
Kondomsuz ilişkiye girmek gibidir.

Riskli.