bugün

O zenginliği ekranı kırdırıp sonra "-qanqa senin 6300 vardı ne oldu o?.s" diye sorunca görüyoruz sizi gidi üstün zekalılar. Parası olana lafım yok tabi.
Geçen 6 metreden düştü. Kılıf bi tarafa, batarya diğer tarafa, tel hepten firari. Kılıf olmasa, tel diye bir şey yoktu şu an sanırsam. Kılıf can kurtarır. En azından telefonlar için.
Zenginlik ve enayilik arasındaki ince çizgi işte budurr.
Telefonu aldığım ilk günden beri yaptığımdır.
Nokia lumia 1320 var. O zaman 900 lira bayılmıştım. Zaten kendisi hantal. Kılıfla da çanta gibi olur diye hiç kılıfa niyetlenmedim bile.
Şuan telefonun hali içler acısı ama umrumda değil. Bence telefonu kılıfla kullanan adam "belki satarım" düşüncesiyle kullanıyor çoğunlukla. Bense telefon perte çıkmadan telefon değiştirmeyecek kadar geri kafalıyım.

Edit-ekleme: Bu telefon kaç kere taşa betona düştü. Ekran tuz buz oldu dedim ama bi bok olmadı. Kılıfa gerek yok. Yaşasın gorilla glass
G.t ister.
telefonu aldığım ilk günden beri yaptığım eylem. fakirler gibi. evet.
(bkz: Kasksız kawasaki kullanmak)
Benim herzaman yaptığım şey.
Telefon pahalıysa göt ister.
pahalı telefona yapılan saygısızlıktır.
Telefonu gözden çıkardığınızın kanıtıdır.

Cafe ortamında telefonunuzla masa üzerinde türlü el cambazlıkları yaparak 3 maaşını i phone'a yatıran kankalarınıza nispet yaparsınız.
devamlı yaptığımdır.
ferrarin olsa üstünü örtermisin.
280 TL'lik bir masrafa neden olan durumdur. cam kırıldı hoparlör gitti. xperia z2 telef oldu.
Benim gibi 4 ay da bir telefon değiştiren ve camını kıranlar için imkansız gibi bir şeydir.
kılıfsız seks yapmak gibidir.

telefonu kalın kaba gösteriyor kılıf.
olması gerekendir. telefonu binbir türlü sarmalıyorsunuz, o kadar para verip gönül rahatlığıyla kullanamıyorsunuz bile. şimdiye kadar telefon, tablet ne kullandıysam kılıfsız ve ekran filmi olmadan kullandım. pişman değilim.
Nokia 3310 kullandığım için sorun olmayan sorunsal.
iphone 5c kauçuk kılıf içinde kırılmaz denen kaplama film ile kaplı iken 15 cm den yere düştü. Orijinal ekran vs dediler 400 lira gibi bir paraya maloldu.

Diyeceğim olacağı varsa oluyor. Kılıf olmadan daha estetik gelenler bence kılıfı olmadan kullanın en azından sefasini sürmüş olursunuz.
insanı ciddi şekilde rahatlatmasının yanında göt isteyen bir eylem.
kılıf alamayacak kadar fakir olduğunuzu anladığınız andır.
Olması gereken şeydir. Daha bir orjinal olur.
Zenginlik belirtileridir.
Mala değer vermediğinizi gösterir.
Zaten telefonum eski bi de onun için kılıf almam, gerek yok. Hem alsam ne olur ki? Ben onu da eskitirim.
hep de kılıfsızken düşer pataküte o meret !