bugün

saatine bakmak için telefonu alan vermeyen sevgililer de vardır.
Ne yapmak nereye varmak istediği anlaşılmayan sevgilidir.
özgüvensiz eziklerin eylemidir.
Ayrılık sebebidir, konu güven güvensizlik değil, bana ait olan bir şeyi benden habersiz kurcalayamazsın.
Götüne tekme vurulması gereken kişidir. Güvenmiyorsan yol al.
Yakınlığımında bir sınırı var.
Hadsizdir!

Hiç hoşlanmadığım davranışlardan biri. Cep telefonu kişiye özeldir haddinizi aşmaya gerek yok. Güveniniz yoksa ilişkinizi sonlandırın. Telefonu karıştıracak kadar güven duymadığınız bir ilişkiyi sürdürmenin bir anlamı yok.
var boyle iliskiler tuvalete bile beraber gider kac gram yaptin diye sorar.

ben boyle seyleri sevmiyorum.
bir kadina tamamen dokülup sacilmam.
her seyimi de bilmesin.
ben bilmesi gerekenleri detaylica anlatirim.

-neredeydin.
+tuvaletteydim.
-ne yapiyordun neden uzun durdun.
+bilmek isteyecegini hic sanmiyorum.
kalp kırmadan nezaket ile uyarılması gerekmektedir.

görsel

küfürlü kısmı görmeyiniz * böyle yapanlar bir de siz "ben de seninkine bakabilir miyim" diye sorduğunuzda hayır derler mutlaka. ısrar ederseniz bir anda "soğurlar" sizden mesafe koyarlar. onlarca kez gözlemlenmiştir.
Hadsizin önde gidenir.
Donuna bakabilir miyim diye sormaktan hiçbir farkı yoktur kanaatimce.
Telefon özeldir, karıştırmak için izin istemek bile kekoluğun danıskasıdır.

Güven öyle ulvi ve güçlü bir duygudur ki, telefonunu, çantasını, sosyal medya şifrelerini kurcalayarak ya da isteyerek, sadakatini öğrenemezsiniz.
Karaktersiz duruş kendini belli eder merak etmeyin, birşey yapmanıza gerek kalmaz, lönk diye önünüze düşüverir zaten.

Telefonunu karıştırma ihtiyacı hissedeceğiniz insanlardan uzak durun, kendinizi küçük düşürmeyin!
Kendi sonuna yelken açandır, eski payesiyle.
Sevgili de olsa eş de olsa kimse kimsenin telefonunu karistirmamali , bu acikca sana güvenmiyorum demek oluyor.dogru bulmuyorum.
Kendini yıpratır. Çünkü bu bir süre sonra başarılı olma isteğine dönüşür. Burdaki başarı suç bulmak. ayrıca Eğer sevilmediğinizi hissediyorsanız neden bahane arıyorsunuz ki. Seven insan sevilmek ile kafayı bozmaz çünkü
gitmenin kaldırım taşlarını döşemekle, meşgul olandır.
erkeğin telefonu, kadının çantası karıştırılmaz.
o ilişki de güven probleminin olduğunun en büyük örneklerinden birisidir. iki taraf içinde zaman kaybı ve de gereksiz bir ilişki olup, ilişki boyunca da taraflara kan kusturacak türden bir birliktelik olduğu için kaçılması gereken yerdir.
kafasını karıştırıp kaçmak gerekir. çok da güzel kafa karıştırırım.
öyle saplantılı şekilde değil de, normal bir şekilde yan yana iken bakılabilir. o da bakabilir ben de.
Lan sizin ne ara sevgiliniz oldu?
(bkz: swh)
Karıştıran sevgilin olsun ne var bunda gizlin saklınmı var karşılıklı güven önemli tabikide ama telefon karıştırmak ne alaka merak eder bakar art niyet aramaya ne gerek var.
güncel Önemli Başlıklar