1. 1.
  bir kız vardır ilişkinin başlarında ve en heyecanlı kısmındasınızdır oyunlar ve şakalaşmalar hayaller toz pembe ve herşey güllük gülistanlıktır. size hadi aşkım bir selfiye çekinelim der ve kıramazsınız telefonunuzu cebinizden çıkarırsınız. selfiyeden sonra sevgili hazır elime telefon geçmişken bi bakayım ne varmış ne yokmuş diye sizi yoklar. siz de şüphe çekmemek için tereddütsüz verirsiniz telefonu. en fazla ne yapabilirki 2 mesaja bakar ve çıkar diye düşünürsünüz ama işler düşündüğünüz gibi gitmez ve kız ne kadar sosyal ağda hesabınız varsa hepsini kurcalar fotoğraf galeriniz ve mesajlarınız aklınıza ne gelirse. bütün ısrarınıza rağmen telefonu geri vermez ve herşeyi bok eder gözünüzden düşer. tamam bizim regl dönemimiz olmayabilir ama erkek arkadaşlarımızla özel konuşmalarımız bir özel hayatımız var neden bu kadar kurcalama neden bu ısrar. halbuki hiç falso da vermedim ve güven sarsacak hiç bir hareketim de olmadı. bak aklıma geldi deli oldum yine neyse sözlük ciddi düşünebilceğim bi kız buldum diyordum bunu da eledim gibi. bilmiyorum ben mi çok sabırsızım yoksa kızlar mı çok meraklı.
  5 -1 ... la havle vela is la bonita
 2. 2.
  zzz zz z'dir. hem paranoyak, hem tatlı. insan kızamıyor; kıyamıyor da. pimpirikli sevgili türüdür ama olsun. sevgili sevgilidir.
  2 -2 ... marjinal tosbaga
 3. 3.
  bakire değildir, çünkü daha önce o terbiyesizlikleri kendisi yaptığı için başka bir hemcinsininde sevgilisine yapacağını düşünür o yüzden paranoyaktır. bir türlü güvenemez sevgilisine.
  1 -4 ... liberta per gli ultras
 4. 4.
  hemen bakirelikle bir alaka kurmak doğru değildir efendim sonuçta kız psikolojisi bu kompleks kim bilir neler geçiyor aklından fakat bişeyi böylesine bok etmek de bir o kadar anlamsız. ne gerek var o kadar kurcalayıp kafa bozmaya. bildiğin açığını yakalamaya çalışmaya. bırak sevdiceğin aklında hep temiz kalsın. kirletme o kirli düşüncelerinle.
  3 ... la havle vela is la bonita
 5. 5.
  aslında saçmadır. güvenmiyorsan niye ilişkiye başladın ki! ayrıca ne olabilir yani zaten bir gün bitecek olan ilişki erkenden biter en fazla.

  not: bunu diyen ben, bunun doğruluğunu bildiğim halde, sevgilim varken böyle düşünemiyorum-davranamıyorum. çok kıskancım, çok güvensizim. sıkıcıyım yani.
  1 ... i only smile in the dark
 6. 6.
  yapılmaması gereken harekettir. lakin yapmayan var mıdır? cevap yoktur. özellikle sevgilinin uyuma, wc e gitme, başka bir işle ilgilenme esnalarında acele ile yapılması gereken, ardından iz bırakılmaması şart koşulan eylemdir.
  ... atkuyruklugeysa
 7. 7.
  normel sevgilidir. bundan normeli yoktur.

  akıllı telefonların artık çok yaygın olduğunu biliyoruz. bu anlamda çeşit çeşit aplikasyon ve android uygulamasıyla karşılaşıyoruz. bunlar insanoğluna ve normel beyinlere muazzam kolaylıklar sağlıyor. hee kimi çıkıp ben bunlardan faydalanmak istemiyorum diyebilir. o da onun tercihidir. kimseye "bak bu aplikasyon. efendime söyleyeyim android uygulaması. bunlar hep faydalı şeyler. kullansan çogzel" diyemeyiz. kullanana da kullanma demek bize yakışmaz. biz kimiz? kuzguncuk sakinleri.

  neyse efendim başlıktaki sevgili android uygulamaları ve aplikasyonları seviyor olabilir. bunlardan nemalanıyor olabilir. kendi şarjı bitmiştir ve kafasını kaldırdığında sizin galaksi x3 aysınızı görür. "hımmm" der, "neden sevgilimin android uygulamalarından ve aplikasyonlarından yararlanmıyorum ki". bu şekilde gelişir olaylar ve olayları bu şekilde geliştiren, daha yazının girişinde bahsettiğim üzere, normel sevgilidir ve kızdır. aha bak kız sevgilidir aynı zamanda. birleştirdim çünküm.
  ... mc sinir guy
 8. 8.
  doktora götürüp bi mr çektirilmesi gereken sevgilidir efenim.
  erken bunama, alzaymır gibi hastalıklar var allah korusun.
  bugün telefonu karıştıran, yarın sizi karıştırır, ağzının götünün yerini de karıştırır.
  ... yamyam adam
 9. 9.
  sizde onda karıştırılacak yerler olduğu hatırlatmanız gereken bir tiptir.
  ... dosya arasi cay molasi
 10. 10.
  iticidir.

  ilişkisinde güvenin de olmadığının kanıtıdır adeta. Halbuki bunu yapanlar genelde kızlardır. oğlanın belki de hiçbir kabahati yokken durduk yere bunu yapması ne bileyim işte sözlük paronayaklıktan ibarettir ve sağlıklı değildir diye düşünüyorum.

  şahsen saklayacak hiçbir şeyim olmamasına karşın bana yapılmasından haz duymadığım gibi kendisine karşı da soğurum.
  2 -3 ... sgkli yazar